My-mobile
Právě je pon 11.12.17 10:25

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

The Conduit HD 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 9 x

Příspěvek The Conduit HD
The Conduit HD APK+Data[Full Unlocked]No Root

Obrázek

Description

The Conduit HD is an award-winning First Person Shooter brought to touchscreen devices for the first time, offering state of the art graphics, innovative controls and unique weapons to bring to bear against hordes of deadly foes!Features

• STUNNING GRAPHICS: The already gorgeous graphics are further enhanced on Tegra Devices, boasting increased resolution, enhanced lighting as well as advanced physics!
• TERRIFYING ENEMIES: Face off against fourteen unique alien and human foes that use cover and tactical thinking to fight back!
• SHADOWY CONSPIRACIES: Throughout your adventure, learn new theories and connections in an effort to discover the truth behind the invasion, and more…
• INTENSE WEAPONS: Eighteen different human, alien and ‘other’ weapons, many with completely unique effects!
• UNSEEN DANGERS: Use the All Seeing Eye to reveal invisible objects and enemies, before it’s too late!
• UNPARALLELED CUSTOMIZATION: Change the control inputs, the UI Layouts and many other elements to play the game the way YOU want to!
• CONTROLLER SUPPORT: Enjoy more traditional control by using Gamestop’s Wireless Bluetooth Controller for Android!
• TOP VOICE TALENT: Showcasing the talent of Mark A. Sheppard, William Morgan Sheppard and Kevin Sorbo!
• KILLER TUNES: Features music by Diego Stucco and Rick Nielsen!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

The Conduit HD APK+Data with Fully Unlocked Levels, No Need Root.

Requires Android: 2.3 and Up

Version: 1.02

APK
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

DATA+APK
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Návod:
Zkopíruj "com.highvoltage.theconduit" do Android/obb
nainstaluj APK
Hraj!!!

PS:Hra je sice exkluzivně pro Tegra 3,ale běží mi bez problémů i na Nexusu 10 a měla by i na ostatních zařízeních..
Na google play je sice zdarma,ale jen první dva levely,tahle apk otevírá všechny ;)
v nastavení si můžete změnit detaily a rozlišení..
Výborná střílečka,doporučuju.. ;)

Naposledy upravil MONT! dne pát 17.05.13 15:52, celkově upraveno 8
Linky není potřeba vkládat do CODE každý zvlášť.

pát 05.04.13 20:27
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Re: The Conduit HD
Tedko znova hažu do nexusu data, jelikož ja nejdříve nainstaloval tu blbou apk, pak jsem ji odinstaloval (při tom se smazala i sd data) a pak jsem instaloval tu tvoji apk ale bez sd dat, takže ted to zkoušim znova

Nak to nakonec funguje, díky

pát 05.04.13 21:07
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Re: The Conduit HD
No tak já to udělal tak, že jsem si zahrál 2 mise zdarma přes G. Play a poté jsem si stáhl full unlocked instalačku. Data hry jsem si přesunul bokem a odinstaloval jsem hru. Poté jsem nainstaloval full unlocked instalačku, data přesunul zpět do android/obb. Po nastartování si hra znovu stáhla data a jede bez problému:)

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 17.05.13 12:28
Profil Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina