My-mobile
Právě je úte 12.12.17 03:39

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Battle Killer T34 3D 
Autor Zpráva
Hlavní uploader

Poděkovali mu: 2537 x
Medaile: 9
Member (1) Specially member (1) Best uploader (3) Multiplatform (1)
Uploader repute gold (1) Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Příspěvek Battle Killer T34 3D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Info:

Battle Killer T34. The Russian T34 tank was in its time the most successful and well-built tanks in and even after the 2nd World War. He was quick, had by its diesel engine long range armor was modern and had a wide chain almost everywhere brought him back. T for tank and 34 for his job or work year. It was built over 50,000 units in its kind. The Russian strategy was a lot of T34 to a few tigers and panthers. For a Tiger 1 with the 8.8 gun, the Russians took on average 6 - T34 tanks. This game is the start of a number of other killers and giant (Tiger, Panther, Sherman, ...) from the past of WW2 ...

Požiadavky: Android 2.3.3+, 1 GHz procesor, 512 MB RAM, rozlíšenie displeja 480x800

Google Play

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Verzia 1.0.0

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

iPod touch 32GB, iOS 6.1.6 p0sixspwn JB a iOS 5.1 JB

iPad mini 2 16GB, iOS 10.2 Yalu JB
Nexus 7 (2012) 7.1.1 CarbonROM

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

stř 12.06.13 16:07
Profil Twitter Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 82 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Battle Killer T34 3D
Když spustíte poprvé tuto hru, tak se budete asi divit, protože nemá žádné menu. Po spuštění vám hned naběhne výběr tanku. Tady narážíme na první + a to, že tu není na výběr pouze 1 tank, ale můžete si vybrat ze dvou. Oba se liší v udělování poškození a v rychlosti. Dále je tu na výběr až ze 4 kamufláží, takže nebudete muset hrát pořád se stejně vypadajícím tankem (to by bylo ale asi hodně lidem jedno, ale i tak to je dobře že tam na to autoři mysleli). Když jsme si to všechno navolili, tak můžeme postoupit do další nabídky, kde je nyní na výběr ze 3 mířidel a ještě něco na výběr, nejspíše obtížnost, ale nevím to jistě. Když jste hotovi i zde, tak už jen stačí vybrat si nějakou ze 12 misí, které nemusíte plnit postupně, ale libovolně. Poté stačí jenom už počkat na načtení mise a natřít zrak němcům. První věc, které si pravděpodobně všimnete, bude asi složité ovládání, na které si musíte chvýli zvykat (ne nepřišel jsem na nějaké nastavení). Také jsem nějak nepochopil, kdy začali rusové přidělávat na tanky pružiny (nebo co to vlastně je), aby mohli jejich tanky skákat (nejspíše přísně utajené plány :D ). Také se mize začátku stávalo, že jsem omylem vystřelil, kdy jsem nechtěl (nevadilo by mi to, ale odečítává vám to body).Abych jenom nepomlouval, tak mně potěšilo ničení prostředí (můžete srazit strom, nebo poškodit budovu střelbou,...)

SHRNUTÍ:
+Na výběr 2 tanky
Čtyři kamufláže
Ničení prostředí
Skákání (je to sice takový nesmysl, ale je zábava se na to koukat :D )

-Ovládání
Odečítání bodů za netrefu
Chybí nějaké nastavení

Celkem povedená hra a svého žánru jedna z těch lepších (ono moc her na android s tankama taky moc není :D )

7/10

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 13.06.13 20:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina