My-mobile
Právě je sob 16.12.17 00:29

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Jungle Heat 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek Jungle Heat
Verze: 1.3.6
Android: 2.2+

Popis:
Zajímavá online strategie odehrávající se uprostřed džungle. Zřizujte vojska a trénujte je. Stavějte budovy a upgradujte svou základnu.

Hra je na Google Play zdarma ke stažení :arrowdown:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Naposledy upravil xxx_mario_xxx dne ned 20.10.13 16:37, celkově upraveno 2

ned 20.10.13 16:00
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Jungle Heat
Docela jsem teď v podobných strategiích ulítl a celkem už přestávám mít přehled, neb se s nima roztrhl pytel a člověk pak neví, co dřív hrát.

Doba Battle Alertu je ta tam, nastoupil Castle Clash, Clash of Clans, Total Conquest a rozšiřuje se to jako mor...

Vidím to jako další kopii, která se zasadila do "přitomnosti", vojáci atd. Možnost klanů, a stejné vymazlenosti jako již výše zmíněné hry. Navíc propojení s FB...

-----
Zde si ale emineme musím rejpnout a to opravdu krutě. Že kopíruješ cizí linky, s informací, od koho to je, jsem si zvykl. Někomu se to nelíbí, ale budiž. Ale že nejsi schopen se podívat, zda hra je PLACENÁ nebo FREE, to je vrchol. Zbytečné krást link s free hrou, kterou si můžeš stáhnout na GP.

No fujka

ned 20.10.13 16:22
Profil Twitter Facebook
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

První příspěvěk upraven. Ponechán pouze odkaz na Google Play.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 20.10.13 16:38
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Tak jsem to ze zvědavosti nainstaloval a jsem dosti překvapen. Hra je snad nejplynulejší a nejstabilnější, ze všech výše zmíněných (dřívější můj příspěvek), a dá se hrát snad na všem. Start hry je bleskový, nepadá, neseká se ani když jsem připojen ke Googlu a FB zároveň. (odehráno cca 30 minut na wifi připojení)

Líbí se mi jednoduchá grafika, a boje a stavění za zvuků džungle. Vesměs je to taková kombinace všech dosavadních her, ale nejvíce se to blíží Clash Of Clans. Ceny nejsou tak nadsazené a zpočátku se platí i vydělává v řádech desítek, max stovek...

Takže za pár dní se snad dočkáte menší recenze i této záležitosti.

#ZaseklJsemSeNaDivnýchHrách

Mimochodem, u této by stálo za to, kdyby se opravdu někdo z MM i přidal - nemyslím jen tým, ale i uživatele a vytvořili jsme společně KLAN a bojovali proti ostatním...

sob 26.10.13 21:44
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 4 x

Jedna z nejlepších her co hraji. Neni náročná na čas a nic se nestane když tam nebude i dva dny a déle. Jsem již na levlu 45 a upgrade budov trvají i 5 dní. Takže je to hra která zabaví na dlouho. Jak psal Penthaler všechny ty hry, tak jsem je hrál, ale tato je nejvíce stabilní. Dají se zde najít i asi 4 české klany. Takže já tuto hru velice doporučuji.

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 28.10.13 00:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina