My-mobile
Právě je úte 12.12.17 19:13

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 DEAD TRIGGER 2 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: DEAD TRIGGER 2
Breuce1 píše:
Podpora telefonu je možná veliká, ale můj mobil nepodrporuje GooglePlay :)

Možnože ho nemáš ani nainštalovaný :) ,)

MONT!: No možná, že ho nemá nainstalovaný právě proto, že jeho telefon není ze strany Google Play podporovaný ;)

úte 21.01.14 17:23
Profil Steam
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Po dlouhé době jsem si opět spustil tuto zajímavou a řekl bych že i TOP akční hru na mobily vůbec, a nějak se mi zas zalíbila. Překvapili mě nové lokace, množství warfare, které jsem propásl, x misí, co mě ještě čeká dohrát (věřili byste, že stále nemám dohranou Čínu?), a že by hra prošla mnohou optimalizací navíc?

Je tedy fakt, že DT2 jsem začínal hrát na G300 s CM9 s Adreno 200 (low details) a nyní si to valím na XperiiL (stock ROM s Adreno 305 - detaily o stupeň lepší). To však nebude ten důvod, proč mě to ale opětovně chytilo...

Před nedávnem jsem začal na konzoli hrát Dead Island (první díl, dost stará záležitost), kde se to zombiky jen hemží a pistolema zrovna neoplýváte, a tak jediné, co vám zbývá je umlátit je čímkoli, co zrovna máte po ruce - pálka, prkno, pádlo, věšák na klobouky, kdejaká tyč, francouzák, kladivo... A tak jsem si řekl, co takhle to zkusit i v DT2?

Whoaw, proběhnout misi na NORMAL s francouzákem v ruce je opravdu dost sranda. A upřímně mi to ani nepřipadá tak obtížné, jako ve zmíněném Dead Islandu. Je fakt, že bossáky sem tam poškádlím granátem, ale pistole si šetřím (vlastně už je ani nepotřebuju). xD

Behěm ani ne půl hodiny hraní skoro splněn achievement získat 200 mrtváků zabitých melee zbraní. ;)

sob 28.06.14 16:52
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Já také víc zabíjím s melee než se střelnými zbraněmi.. a kromě asi prvních 10ti misí hraju jen na HARD úplně vše, ale myslím si, že to dělá dost lidí, protože hard je moc easy :D ale taky mi to možná teď tak připadá proto, že mám trochu overpowered SCAR, na který jsem sice šetřil strašně dlouho, ale zabije zombie na 1 ránu, ikdyž teď se to s levely zhoršilo, tak musím 2..má dmg myslím 700 nebo tak.. a Deagle 1000 a s tím je to pořád one-shot kill a na bosse stačí 1 zásobník :D
Ale se sekerou je to taky docela dobrý, 2x seknout, třeba několik najednou a na docela velkou vzdálenost.. a grenade launcher taky ujde, ale je na nižší lvly, dmg základně asi 350..
Už jsem to nějaký ten týden nehrál, tak nwm, co jsem za lvl, ale myslím, že tak 35..

ned 29.06.14 19:22
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x

Zdarec , mam asi problém z hrou. Po upgradu na tech level 4 se mi otevřela Evropa ale nejsou tam vůbec žádný mise. Mám ji skusit preinstalovat?

[ Post made via Android ] Obrázek

EDIT: Problém vyřešen.

Obrázek.
Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne pát 25.07.14 20:59, celkově upraveno 1

pát 25.07.14 06:10
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Hoši, môžte upnúť najnovšiu verziu a data? Google play mi píše, že zariadenie nieje kompatibilné, pritom pred flashom ROMky som hru v pohode hral, asi si len nerozumie s terajšou romkou.

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 28.07.14 12:16
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

v1.06.1

APK
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

OBB
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Omlouvám se za zpoždění, nějak mi stagnoval upload

pon 28.07.14 16:51
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 37 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Apk soubor je deleted

Naposledy upravil MONT! dne sob 02.05.15 12:24, celkově upraveno 1
Než to nějaký uploader nahraje, můžeš si to zkusit stáhnout z Play Storu, hra je zdarma...pokud ji máš kompatibilní.

sob 02.05.15 12:24
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina