My-mobile
Právě je pon 24.07.17 15:43

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

The Walking Dead: Season One [Plná verze] 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 2627 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek The Walking Dead: Season One [Plná verze]
The Walking Dead: Season One v1.05 Full (všechny epizody odemčeny)

by Telltale Games

Obrázek

Ano, zdá se to takřka neuvěřitelné a na Androidu si konečně můžeme oficiálně zahrát legendární zombie akční "strategii/střílečku", která byla vydána původně velmi dlouho výsadou pouze pro iOS. Zde uvedená verze je přímo z Play Storu (byla ještě verze z Amazonu, ale nebyla moc dobře optimalizovaná). První sérii si můžete zahrát zdarma v Play Storu, ostatní je nutné si dokoupit (viz CZ info).

APK soubor nahraný zde má již všechny epizody odemčené a stačí je v nastavení stáhnout - mělo by to jít zdarma!

Aby to bylo na očích a nemnožily se zde další užitečné dotazy - Zkoušel jsem verzi pro Adreno na Nexusu 4 a 7 a hra je plně funkční a funguje i stahování ostatních epizod - hra má poté celkovou velikost 2,25 GB!!!

Požadavky: Android 2.3.3 a vyšší, nutné připojení k netu!

Pozor!!! Hra má následující hardwarové požadavky:

Minimální požadavky:
GPU: Adreno 200, Mali-400, PowerVR SGX540 nebo Tegra 3
CPU: Dual core 1GHz
RAM paměť: 1GB

Doporučené požadavky:
GPU: Adreno 300, Mali-T600, PowerVR SGX544 nebo Tegra 4
CPU: Quad core 1.5GHz
RAM paměť: 2GB

Stručný CZ popis:
Budete hrát za postavu Lee Everetta zatčeného za vraždu své manželky, který dostane druhou šanci v propuklé zombie apokalypse. Shodou náhod se stanete dočasným opatrovníkem malé dívky jménem Clementine. Hra funguje víceméně jako komiks, ve kterém jste díky možnosti výběru z kontextových nabídek jakýmsi režisérem děje - podle toho, co zvolíte, se také bude hra odvíjet.

První sérii si můžete zahrát zdarma, další už si musíte dokoupit za reálné peníze (jedna sezóna stojí cca 100.-), dokoupit si můžete taky kompletní balík všech 5 sérií a ušetřit tak (stojí 280.- a dostanete jako bonus i sérii "400 dní")

Komplet ENG popis:
As featured in TegraZone, The Walking Dead is a five-part game series (Episode 2-5 can be purchased via in-app) set in the same universe as Robert Kirkman’s award-winning series. Play as Lee Everett, a convicted criminal, who has been given a second chance at life in a world devastated by the undead. With corpses returning to life and survivors stopping at nothing to maintain their own safety, protecting an orphaned girl named Clementine may offer him redemption in a world gone to hell. Experience events, meet people and visit locations that foreshadow the story of Deputy Sheriff Rick Grimes. A tailored game experience – actions, choices and decisions you make will affect how your story plays out across the entire series.
• Plays great on NVIDIA SHIELD
• Winner of over 90 Game of the Year awards
• All five award-winning episodes plus special episode ‘400 Days’
• Choice matters: your decisions change the story around you
• Save over 35% on additional episodes by purchasing the Season Pass and gain access to Episodes 2-5, plus special episode 400 Days immediately

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odkaz na Play Store (hra je k dispozici zdarma, doporučuji ji odtud stahovat):
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odkaz na stažení APK (Full verze - všechny epizody lze stáhnout) - nutné být online

Pro GPU Adreno:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pro GPU Mali:

Pro GPU PowerVR:

Pro GPU Tegra:

Odkaz na stažení dat (nakopírovat do sdcard/Android/obb) - na části, celkem 1,2 GB!

Pro GPU Adreno - 6 částí:

Pro GPU Mali:

Pro GPU PowerVR:

Pro GPU Tegra:

Testováno - Nexus 4 a Nexus 7 (2013) - Full verze funkční včetně stahování epizod - všechny jsou odemčené a stačí je stáhnout!!! Hra běží perfektně bez záseků a bugů.

APK - můj upload, OBB data převzata (by alien) - linky nešířit!

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 10.04.14 17:24
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: The Walking Dead: Complete [Zdarma + Plná verze]
Stáhnuto z GP, ostatní epizody získány přes freedom a fungují dobře.
Fakt výborná hra, nejlepší adventurana android :-)
A nejlepší je, že mi to jede i na PowerVR SGX531+ 2core 1.2 GHz cpu přes to, že podporované gpu jsou až VR540+. Sice FPS není nějak moc, ale na tento typ hry rozhodně stačí a grafika je hezká, jen když např. Hershel tam hrabal nějakou slámu nebo co, vidle mu lítali tak nějak mezi rukama a prostorem vedle nich, jako že to nebylo dobře synchronizované, ale to bude tím gpu a je to jen detail :-)

Naposledy upravil Infernus dne pát 11.04.14 15:55, celkově upraveno 1

čtv 10.04.14 18:11
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 4 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Mohl by někdo vyzkoušet jestli je to opravdu plná? Viděl jsem toto na a******i a tam psali uživatele někteří,že prý to plná není či nefunguje.
OT: Samozřejmě otestuju,až bude místo v mobilu :-D

Naposledy upravil MONT! dne čtv 10.04.14 23:05, celkově upraveno 1
odstraněn název "konkurence"

čtv 10.04.14 21:26
Legenda

Tohle hraničí se spamem...četl jsi první příspěvek? Ano, hra pochází ze jmenovaného zdroje a je funkční, sám jsem ji zkoušel, funguje i stahování všech epizod - všechny jsem bez problémů stáhl, po stažení všech epizod má hra celkovou velikost 2,25 GB. Je to také doporučení pro upload - vyzkoušet hru. Pokud něco nejde, je chyba na straně uživatele - špatný APK soubor pro jinou verzi GPU nebo špatně odinstalovaná předchozí oficiální verze hry.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 10.04.14 23:03
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Bomba hra .. Funkční na Asus Memo Pad HD7 .. stahl jsem si Episode One z GPlay pak presunul data ze slozky OBB jinam nainstaloval APK od MONT! dal data zpatky do slozky OBB a stahl v pohode vsechny episody takze mockrat dekuji je to perfektni hra .. jinak problem mam jen kdyz nejsem pripojeny k WiFi tak hra automaticky ihned pada s Wifi neni problem

pát 11.04.14 17:55
Ex-Tým

Poděkovali mu: 103 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Na mém Galaxy Note 8 nelze hrát bez připojení k internetu. Když si vypnu připojení a pokusím se hru spustit, tak mi aplikace vždy spadne s hláškou "wd přestalo pracovat". Celkem mě to štve, vzhledem k tomu, že jsem hru chtěl hrát převážně na volných hodinách ve škole :(

Obrázek
Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne ned 13.04.14 18:42, celkově upraveno 1
Doplněn požadavek o nutnosti být online.

ned 13.04.14 18:36
Ban!

Poděkovali mu: 16 x

Android 2.3.3+
v1.06 [All Unlocked]
Google Play link

Novinky ve verzi
Fixed sound issues on some devices
Press Start screen accepts A button
Fix for crash when using ART

APK+OBB

Adreno

Mali

PowerVR

Tegra

Není můj upload!
alien shooter

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil PS3ista dne ned 13.04.14 22:41, celkově upraveno 1

ned 13.04.14 22:19
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 10 x
Writer silver (1)

Na Xperia Z1 plně funkční. Bál jsem se, že 5palcák bude málo, ale i tak grafika vypadá příjemně a neosekaně :) Ovládání je zmáklé na jedničku i když "free" kamera mi přijde až moc citlivá na pohled a přijde mi to jako by "rychlé" ale i tak jsem se hrou spokojen no uvidím jestli si koupím nebo stáhnu další epizody, zatím mně to chytlo a musím dát plný počet bodů což jest 10/10 :)

ned 13.04.14 22:28
Pokročilý

Poděkovali mu: 9 x
Writer bronze (1)

Potřeboval bych poradit. Hra běží skvěle i epizody se stáhnou v pohodě. Akorát epizody se stáhnou a nainstalují do vnitřní paměti telefonu. Díky tomu mám zpomalený telefon. Je nějaká možnost, jak to nainstalovat na sd kartu? Ještě jedna věc, po znovuspuštění hry se musí stáhnout potřebné epizody znova, ale paměť telefonu je stále plná. Pak nezbývá nic jiného než vymazat data ve správci aplikací a stáhnout epizody znovu.
Huawei Ascend Y300 CM 10.1

pon 14.04.14 18:44
Legenda

Problém telefonu s malou vnitřní pamětí. Rozhodně není potřeba stahovat epizody znovu. Jakmile je nainstaluješ, už jsou v telefonu napevno a není potřeba je znovu stahovat a instalovat. U Y300 ale může být právě problém s malou pamětí...to už se zde řešilo několikrát, stačilo by použít funkci HLEDAT a dopátráš se ;)

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tebe konkrétně bude zajímat především druhý bod, který byl dostupný na Huawei G300, tudíž by mohl být dostupný i na Y300. V případě, že takovou možnost v nastavení nikde nemáš, jsou 3 možnosti:
1) Smíříš se s tím, že si další epizody nenahraješ nebo je budeš muset hrát postupně.
2) Smíříš se s tím, že s tím nic udělat nepůjde.
3) Uděláš si root telefonu a budeš zkoušet další body z daného návodu.

pon 14.04.14 19:44
Profil Twitter
Ban!

Poděkovali mu: 16 x

Obrázek

Android 2.3.3+
v1.0.8 [All episodes unlock]
Google Play link

Novinky ve verzi:
- Fix graphics issues on Galaxy Tab 3

Obrázek

APK+OBB

Adreno

Mali

Tegra:

PowerVR

Není můj upload!
blogspot-apk

Naposledy upravil PS3ista dne úte 22.04.14 17:26, celkově upraveno 1

čtv 17.04.14 17:52
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 4 x
Writer silver (1)

Jsem jediný,komu to nejde offline? Při spuštění musím mít zaplou wifi. Pak,když jsem to zkusil spustit hnedka po vypnutí znova tak to offline ještě šlo,ale jinač třeba za hodinu bez zaplé wifi už ne. :(

Naposledy upravil MONT! dne ned 20.04.14 18:15, celkově upraveno 1
Stačilo by se podívat na požadavky...

sob 19.04.14 12:09
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Je nějáká možnost mít ve hře české titulky, když je překlad u pc verze?
Předem díky za odpověď!

úte 22.04.14 17:01
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Kdyby byla takova moznost uz tu davno cestina je ... Toto jsou vazne blbe dotazy ... Ta anglictina u hry neni zas tak slozita da se to vklidu prekladat

stř 23.04.14 21:36
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Re: The Walking Dead: Season One [Plná verze]
Ascend G510 to zvládá "dobře", občas jsou nějaké ty lagy, ale když si přes AVG optimalizuji procesy, jde to v 70% plynule, i bez wifi.
Co je ovšem na pikaču je to, že se epizody bohužel ukládají do vnitřní paměti telefonu, což je trošku škoda, ale to se snad nějak dá přežít, prostě, když si budete chtít zahrát další epizody, budete to muset přežít, koupit si nový telefon, rootovat, přetahat si appky z vnitřího na SD, nebo si vystačit s 1 (popř 2. epizodou)... :-)

Edit:
------------------------------
Například Messanger osekáte přetáhnutím na SD z cca 30mb na 7,8mb (zbytek na SD).
To samé ostatní hry....
------------------------------
Jediná škoda je, že musíte být připojeni k internetu :-(

čtv 17.07.14 13:36
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Co děláme spatne stáhnu hru z Google play potom stáhnu adreno to 5mb soubor dam potom přidám číslo v obb odeberu hru výmaz číslo ve složce a potom dam Intel povolení a instalace nic a když jsem se tam dostal tak tam je furt u tech epizod ze koupit tak co delam spatne?

[ Odeslano z Android ] Obrázek

sob 27.02.16 23:01
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Nedavej tam zadne obb, jen stahni aplikaci z google play a udelěj to pres lucky patcher

pon 29.02.16 22:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina