My-mobile
Právě je stř 07.12.16 17:20

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Baldur's Gate Enhanced Edition [CZ] 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Baldur's Gate Enhanced Edition [CZ]
Tak pokud vám to nečte z SD karty tak to vlozte primo do kořenového adresáře telefonu ... Android/obb

Ono taky některým rádcům tady nedochází ze jsou kvanta strojů který prostě z paměťovek nectou..
Takže to jednoduše vlož do paměti telefonu bo spis tabletu

Nainstaluj soubor .apk (zatím nespoustej) a pak do paměti přístroje do složek !!!!! Android/oBB !!!! Vlož vše co mas v tech archivech .RAR a pak teprve spust

[ Odeslano z Android ] Obrázek

ned 17.05.15 08:44
Nováček

Ahoj,
tak sem si chtel vyzkouset poradnou pecku meho mladi ale nejak me to neslape.

mam LG G3 a tak sem stahl verzi Adreno+Mali

nainstaloval apku. a nahral soubory kam sem mel ale kdyz chci hru spustit jen me problikne cerna obrazovka a nic. nemate nejakou radu? kdybych vedel ze to bude slapat hru bych si i koupil ale nejdriv sem si chtel vyzkouset jestli me to pujde a jaka bude hratelnost.

sob 12.12.15 12:02
Pokročilý

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Zdarec,tak jsem stáhl apk,data pro obb,nainstaloval jsem aplikaci,vložil data kam patří a natěšeně hru spustil po probliknutí obrazovky kde se objevil nápis alien shooter apk mania se ukázala hláška,že aplikace baldurs gate byla bohužel ukončena...tak si říkám, kde je sakra problém.Pořídil jsem si Xperia Z5 a ta to musí zvládnout hardwarově jak prd. Díky za rady...

úte 22.12.15 22:13
Nováček

Zdravím. Stáhl jsem si podle vašeho návodu pro svoje GPU Obb s baldurem, ale při vložení Obb do paměti telefonu se hra nerozjede a při vložení na SD mi po zapnutí vyjede jen logo hry a vlevo vole je statické "Starting..." nevíte někdo prosím co s tím ?

ned 17.01.16 23:01
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina