My-mobile
Právě je pát 24.03.17 20:53

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované hry nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Pokud nepůjdou, můžete napsat, jak se to chovalo. Jestli sháníte jinou verzi, napište to do sekce Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Modern Combat 5: Blackout 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Re: Modern Combat 5: Blackout
Tak na Htc Sensation 4.0.3 jede v pohode a grafika taky prekvapila ikdys detaily grafiký byly nastaveny na optimalní tak zazitek to byl jak hratelny tak grafický.A hra bezela plynule a casticovy detaily a stinovaní a prostredí bylo propracované byl to peknej zazitek as napribech,ten byl takový vzlastní a skoro neprehledny as kekonci se to vysvetlilo.Ten mohl byt vice dohloubky spracovany itak to je dobra hra ktera klade duraz na grafiku.Na ultra nastavení tu hru mnení jeste vetsí zazitek a take je narocnejsi na procesor a grafiku take ram pamět.Jinak doporucuji vyzkouset jeto dobra hra.

tom94: Zařízení přidáno do seznamu funkčních. ;-)

úte 29.07.14 18:58
V.I.P.

Poděkovali mu: 4116 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Modern Combat 5: Blackout v1.0.1c

Požadavky: Android 4.0+

What’s in this version:
Updated: July 30, 2014
This update addresses several issues reported by users:
- Added an extra gfx option for high-end devices (may require an app restart for the option to appear)
- Fixed a transparency issue on certain devices on the Chapter 6 map ("Rooftop", in multi-player)
- Improved aiming sensitivity when using controller
- Other minor fixes

OBB data jsou stejná jako u verze 1.0.0

Další info:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Download:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Mirror:

Obrázek

stř 30.07.14 17:50
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Tak už mám asi 23 h nahráno, většinou mp, v sp jsem v chapter 3, ale singleplayer se fakt musí pochválit, ty všechny pády budov, rozbíjení skleněných výloh, váz a tak... :D a všechno na mém low-end tabletu. Ty fps se teda v MP projeví na mém k/d ratio, které mám jen 0.75, což je dost ubohé na to, že v MC4 bych s novým účtem dal nejspíš minimálně 2 :D jinak dnes jsem viděl 2 pěkné bugy, pád pod mapu a následná smrt (Canals) a také to, že jsem si na brokovnici (Acer 21 nbjkse tomu nadává) mohl nastrkat scopy, zásobníky, tlumiče atd. ze všech zbraní ve hře, ale taky že to chtělo menší počet exp no :D

Jinak, radím nehrát ráno a dopoledne, hrají všichni číňani, korejci, vietnamci, japonci a s nima nebo proti nim hrát, to je něco.. samej granát a zalagované pobíhání s pistolí a to se ještě vyjadřuju slušně.. pak tu jsou ještě ty s tím zabugovaným rpg.. a nesnáším zbraň RED-34, už v mc4 mě dost.. štvalo, jak byl op ten Compact s bugem, že vystřelí třeba 2 náboje najednou, ale oproti RED-34 to je ještě dobrý, protože toto je fakt overpowered, většinou jen vidím člověka co to má a hned ležím, po max 3 výstřelech.. a neřikejte, že by všichni, co to mají, dokázali tak rychle headshot. Většinou ani nezamíří a vše kolem je mrtvé. A chce to víc mp map. Sice tu jsou squad battles, které jsou dost zajímavé, když tu jde i o ratio squad.. a s komunikací v týmu to je docela dobré, když tu každý má nějakou roli (jakože já o polohách nepřátel informující recon a 2. Osoba s op red34 vše ostatní) a vyhrávat se daří. Ale ten výběr z mp módů mc4 se všemi těmi vlajkami v manhunt, warfare, zone control tu docela chybí..

Chtělo by to nějakej my-mobile turnaj v týmech proti sobě :-)

Germanicus:
Musím se přiznat, že mě příspěvek hodně pobavil.
Kdyby byl v čínštině, možná bych mu rozuměl trochu víc, ale takhle vůbec netuším, o čem mluvíš. xD
Možná si budu muset zkusit taky něco zahrát.

stř 30.07.14 21:12
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 71 x
Medaile: 3
Member (1) Writer silver (1) Reputation silver (1)

S tym Red-34 musim len suhlasit :D

A diky za radu nehrat rano a dopoludnia...

Este dotaz: Neprisli ste o savy ked ste updatovali na novu verziu?

čtv 31.07.14 09:15
Profil Skype Steam
Profesionál

Save v pořádku. Jinak ještě co jsem nenapsal, vadí mi, že jak jdou ty mapy za sebou, vůbec to není náhodné, je Rooftops, Construction, Canals, Streets a zas odzačátku. Jinak nejoblíbenější je u mě Streets, pak Construction. U streets je nejlepší vzít si rpg nebo ten nejlepší granátomet s 9 granáty a tam na ochozu kolem takovýho toho přístřešku nikdo nemá šanci :D

čtv 31.07.14 09:49
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 10 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Dá se k tomu použít gamepad?

MONT!: Samozřejmě, ale záleží jaký. Jinak většina novějších her od Gameloftu běžně gamepady podporuje...

čtv 31.07.14 11:34
Nováček

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 1
Member (1)

Přidávám ještě pár menších chyb
-V MP když si vezmu lékárničku nebo to druhé tak mi na chvilku zčerná obrazovka
-V SP se mi občas stává že když hodím granát mezi cíle tak po výbuchu jim granát nic neudělá. K tomu se mi stane že když dohraji misi tak mi to napíše že moje výsledky nelze zaznamenat takže i když mi to ve hře napíše že se mi odemkla nová hra či vylepšení tak ve skutečnosti se nic neodemklo
-
-I když mám novější verzi hry tak když přepnu grafiku na "better performance" a po následném restartu se nic nestane a hra zůstane na "optimal"

pát 01.08.14 22:14
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x

A ja ešte pridávam , že mne to občas padá, väčšinou počas misií

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 02.08.14 08:24
Profesionál

Černání obrazovky taky mám, jak jsem už psal, je to při lékárničce, když jsi oběť EMP Strike, u Assault class ten Berserk a možná ještě další, mě se to jen jednou povedlo na krátkou dobu vyřešit přeinstalací, ale jinak to tu mám furt :(.
Pád hry je u mě více než častý, jak v sp, kde to občas je graficky dost náročné, tak mp, kde všichni střílí, asiati hází granáty a běhají a tak.. radím dělat vše pomalu, v sp třeba nestřílet jak šílení, dokud nedojdou náboje a neházet hromady granátů najednou a tak. A taky moc v tom sp neběhejte.
A s grafikou mám stejný problém, nejde přenastavit ta kvalita.
Ale myslím si, že všichni můžeme být rádi, že nám to na takových low-endech funguje :D btw. Co jsem ještě nenapsal, že je škosa, že tu není např. smoke grenade, vždyť už v MC4 byl, jen když jste v něm chodili, byli jste strašně pomalí.

sob 02.08.14 09:58
Profil Skype
Hlavní uploader

Poděkovali mu: 2387 x
Medaile: 9
Member (1) Specially member (1) Best uploader (3) Multiplatform (1)
Uploader repute gold (1) Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Stáva sa aj vám, že sa niekedy hra z ničoho nič ukončí a vypíše, že aplikácia prestala pracovať?

iPad mini 2 16GB, iOS 10.2 Yalu JB
Nexus 7 (2012) Android 7.1.1, CarbonROM

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

čtv 07.08.14 18:20
Profil Twitter Skype
Ban!

Tak to nebude hrou, ale zařízením, když to hraješ dlouho

[ Odeslano z Android ] Obrázek

čtv 07.08.14 19:07
Profil Skype
Hlavní uploader

Poděkovali mu: 2387 x
Medaile: 9
Member (1) Specially member (1) Best uploader (3) Multiplatform (1)
Uploader repute gold (1) Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

No ja som to práveže nehral dlho. Zapol som hru a ani som nestihol dokončiť jednu misiu a vypla sa mi hra.

iPad mini 2 16GB, iOS 10.2 Yalu JB
Nexus 7 (2012) Android 7.1.1, CarbonROM

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

čtv 07.08.14 19:13
Profil Twitter Skype
Pokročilý

Thomas, presne toto sa mi stávalo dosť často... Myslím si, že nie si jediný, tá hra má dosť bugov..
Ja som to už včera vymazal, nemal som už na to nervy, stále dookola som musel sťahovať chapter 3, pretože sa mi vždy vymazal (toto úplne pokazili s tymi in-game downloadmi) a je možné, že to tak trochu spôsobil Clean Master .. Teraz to už začalo blbnúť úplne, ani nechcelo sťahovať. Nemal som už na to nervy.. Zlá optimalizácia, zlá grafika (oproti trojke, štyrke), jedine pozitívum, ktoré sa mi páči je to customizovanie zbraní

[ Odeslano z Android ] Obrázek

sob 09.08.14 06:56
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Hra mi stále vypisuje, že mám neaktuálnu verziu, pritom mám nainštalovanú poslednú čo je tu na fóre, čo s tým?

úte 12.08.14 21:38
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Kúp si Modern Combat 5 Blackout z Goole play a nič ti vypisovať nebude to ti zaručujem.

[ Odeslano z iPad ] Obrázek

stř 13.08.14 20:01
V.I.P.

Dal som na tvoju radu, hru som si kúpil, aktualizoval, no stále mi to píše, že ju nemám aktuálnu. Zaručil si sa mi, že mi to vypisovať nebude, čo mám teraz robiť? Zbytočne som na tvoj podnet utratil 5.50€, čo je slušných 5 pív a rum. Vrátiš mi ich?

stř 13.08.14 20:46
Nováček

No mne nič nevypisuje tak nechapem a mimochodom hra stoji 5,99€. A ešte sa zamysli prečo k hre potrebuješ zapnuté wifi.

stř 13.08.14 21:48
V.I.P.

Mám ako zamestnanec Googlu vernostnú zlavu 8,3% na všetky aplikácie a hry, tak preto 5,50€. Keď mám vypnuté Wi-Fi, tak mi hra píše, že si mám zapnúť Wi-Fi. Keď zapnem Wi-Fi a sa aj pripojím na Wi-Fi, tak mi hra píše, že nieje aktuálna, že ju mám aktualizovať - následne ma prepne na stránku z hrou Google Play, no ten mi oznamuje, že hra už je aktuálna. Skúsil som ju aj preinštalovať, nastaviť v telefóne továrne nastavenia, naflashoval som novú ROM, naflashoval som sériovú ROM od Samsungu, skúšal som to na 100% nabitej baterií, na 50% nabitej batérií, skúsil som inú pamäťovú kartu (plnú aj prázdnu), skúsil som to cez deň aj cez noc, skúšal som to ja aj brat, no stále nič, hra nejde ... Ja som ti veril a ty sa ma takto sprosto oklamal, že mi tá hra zaručene pôjde. Načo som si to potom kupoval, keď to nefunguje? Kto mi teraz vráti tie peniaze, keď nie ty? Kedy sa naučím, že ľudia sú bezcitný klamári a že nemám nikomu veriť, kedyyy :-@

Naposledy upravil fricky dne čtv 14.08.14 09:14, celkově upraveno 1

čtv 14.08.14 09:10
Nováček

Tak mne hra funguje normálne...na akom smartphone hru spúšťaš?

čtv 14.08.14 09:14
V.I.P.

Samsung Galaxy S4 Mini. Teraz ma napadlo, nemôže to byť tým, že mám ten telefón v modrom prevedení? Lebo medzi podporovanými zariadeniami je Samsung Galaxy S4 Mini, ale ja mám Samsung Galaxy S4 Mini Blue. Nebude to tým? Prinajhoršom by som išiel vymeniť kryty, alebo ten telefón prestriekať, keď už som začal míňať peniaze na hlúposti, tak poriadne.

čtv 14.08.14 09:19
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 113 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina