My-mobile
Právě je pát 04.12.20 06:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Stahované aplikace nejdříve vyzkoušejte a neptejte se, jestli vám půjdou. Vy byste to měli vědět nejlépe a mobilní hry nejsou tak datově náročné! (neřeknu u gigových her) ...

Pokiaľ uploadujete hru, alebo aplikáciu, nezabudnite si prečítať Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

J2ME Loader (Java Emulator) CZ 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek J2ME Loader (Java Emulator) CZ
Požadavky: Android: 4.0 a vyšší
Od verze 1.2.9-play kompletně přeloženo do Češtiny!!!

Popis:
Citace:
J2ME je emulátor (Java 2 Micro Edition) určen pro Android. Podporuje většinu 2D i 3D her kromě (Mascot Capsule 3D).
Emulátor má virtuální klávesnici, individuální nastavení pro každou aplikaci, podporu měřítka.

J2ME Loader je projekt s otevřeným zdrojovým kódem, můžete si prohlédnout zdrojový kód na:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Stránka překladů:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Poznámka: Nákupy v aplikacích jsou pouze pro dary. Pokud máte rádi moji aplikaci můžete ji podpořit donatem, Za každý donate budu rád

Screen:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Aplikace v plné verzi ke stažení zcela zdarma zde vždy aktualní:

Citace:
PS: nepodařilo se mi najít .apk v nejnovější verzi, když tak to někdo prosím vás doplňte :-)
Já jsem z této aplikace naprosto nadšenej, aplikaci kterou jsme hledal od roku 2014 :-D
Funguje to vlastně tak že si stáhnete JAVA hru, třeba tady pro příklad dáme třeba Wolfenstein RPG 240x320.jar
V aplikaci J2ME Loader klikneš na plus, najdeš si tu hru na mobilu
Aplikace si tu hru "nainstaluje" a při prvním spuštění se vám nejdříve ukáže tabulka s nastavením konkrétní hry kde pro samotné spuštění stačí nastavit jaké rozlišení hra má, stačí kliknout na Předvolby(EN:Presets) a zvolit konkrétní rozlišení té hry, v našem případě Wolfenstein RPG 240x320 a nebo napsat ručně, pak už stačí dát tlačítko JÍT(EN:START) v horní liště
S mobilem lze hrát jak na šířku tak na výšku
Já osobně upředňostňuju hrát na šířku kdy tlačítka jsou dobře vidět po bocích

sob 05.05.18 21:23
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: J2ME Loader (Java Emulator) CZ
Я не знаю, что делать, не могли бы вы мне сказать?

úte 08.05.18 10:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina