My-mobile
Právě je stř 13.12.17 10:22

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Xperia U root 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Xperia U root
Caute, niesom nováčik ohľadom tohto ale mám málo času a pár otázok, takže nemusíte mi odpovedať ako laikovi :) .
1. Dá sa urobiť root na nových xperiách konkrétne Xperia U bez odomykania bootloaderu? ak áno cez aký program ďakujem
2. Ak sa dá rootnuť len s odomknutím bootloaderu, dá sa to vrátiť nas5 všetko na oficálny kernel aby bol mobil taký ako "s predajne" ?
3. Neviete o nejakej ofiko stránke ako na to všetko ?
4. Ak som sa na toto už pýtal náhodou alebo boli tu nejaké takéto otázky tak sorry za spam ale narýchlo som žiaden topic nenašiel :)

Všetkým vopred dík za odp.

pon 22.10.12 12:42
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Xperia U root
Mám taky Xperii U a chci ji rootnout, zkoušel sem to pomocí programu od autora Bin4ry.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Ale vždycky mi to v mobilu spustí zálohu a pak se restartuje a když se spustí tak se vůbec nic nezmění nenainstaluje se ani superUS. Neznáte někdo nějaký lepší program nebo nějakou radu ? předem díky za odpověď.

Procesor: Snapdragon 800, 2.3GHz
RAM: 2GB

Obrázek

Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne sob 06.04.13 21:46, celkově upraveno 1
Linky mimo fórum patří do tagu CODE! Přečti si pravidla.

sob 06.04.13 17:26
Profesionál

Poděkovali mu: 42 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

voprus: Díval jsem se na oficiální topic na XDA, a pokud máš již Android ve verzi Jelly Bean, tak bys měl vybrat ze začátku "Mode 3"
samu: 1. Stačí se podívat na XDA
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

2. Viz. voprusův příspěvek
3. Zde návod na relock bootloaderu

sob 06.04.13 20:12
Profil Skype Steam
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

pozerali ste sa vôbec na návod, ktorý som spísal tu na fóru ? konkrétne som to robil na xperii U a všetko v pohode, ak vám nejde ten program záloha a obnova tak musíte stiahnuť s netu druhú a tú nainštalovať a potom pôjde všetko ok. Všetko je popísané v tomto topicu: Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

sob 06.04.13 21:38
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina