My-mobile
Právě je úte 12.12.17 09:22

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Symfony Second MID 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Symfony Second MID
Dobrý den, zakoupil jsem si tento tablet se systémem android na stránkách
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
a chtěl jsem aktualizovat firmware, jelikož se tablet po druhé restartoval a po načtení všechna data v něm kromě pam. karty se smazala. Proto jsem hledal na internetu podobný tablet a došel jsem k tomu, že je podobný tabletu EAGET NAVI N1. Bohužel jsem si nevšiml, že pracuje na procesoru ARM v11 tablet přestal reagovat na dotyk. Při marném hledání orig. souborů pro aktualizaci se obracím na toto fórum, jestli by někdo dokázal poradit, jak ho oživit. Pokud by měl někdo nějaký nápad, byl bych za něj rád. Děkuji za odpovědi.

Naposledy upravil MONT! dne ned 10.02.13 12:58, celkově upraveno 1
Linky mimo fórum patří do tagu CODE...pozor na to příště...přečti si prosím pravidla fóra.

ned 10.02.13 12:47
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Symfony Second MID
Vzhledem k tomu,že chceš pomoci s tabletem a to ještě s nějakou neznámou značkou,nečekej že se tě někdo všimne... Pokud můžu sám za sebe říct,komunita android fandů v ČR funguje asi tak,že pokud nevlastníš přístroj za hafo peněz,máš smůlu a pomoc pak funguje na principu sám sem si sám se strejdou googlem.... aneb kutilsství v domácích podmínkách.
Jedná se o tento tablet?
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokud chceš najít opravdu rady k onomu tabletu zaměř svou pozornost na tato fora...

a využij plně potenciál googlu.... Jsem schopen najít " skoro " všechny tovární ROMky pro čínské tablety.Jako malou radu ti dávám odkaz na návod,jak zprovoznit nefunkční dotyk u Allwiner 13 CPU (Cortex A8)--- potřeba upravit init soubor a přepsat ho.... Bude to obdobné...

Problém ale bývá i ten,že i když nahodíš ROMku od výrobce,stejně nemáš jistotu,že pojede vše na 100%... Oni kompletují v podstatě různý HW ve stejných modelech,takže stejně není jistota že zrovna tento ROM bude k použití.Pak nezbývá než metodou pokus - omyl flashovat ROMky i pro jiné tablety a doufat,že některý výrobce používá stejné komponenty...
Stáhni si Uberizer

a v něm máš možnost upravovat a rootnout či si " uvařit " vlastní ROM... NA té momentálně pracuju já :-D ,taktéž jsem tady hledal pomoc ale nikdo nic.... jako všude na českých forech :-@ :-@ :-@

pát 15.02.13 23:40
Nováček

Ano, je to přesně tento tablet. Tvůj článek jsem také četl. Je těžké dostat originální firmware, když nikde na netu není. Pokusím se zprovoznit reakce na dotyk a pak dám vědět, jestli se povedlo. Děkuji za tvé rady, snad se povede.

úte 19.02.13 14:48
Nováček

Toto téma můžete odstranit problém vyřešen opravou

stř 27.02.13 22:18
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina