My-mobile
Právě je čtv 08.12.16 17:05

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Jde to? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Jde to?
Ahoj chtěl bych si koupit telefon do 5000 kč rozhoduju se mezi Huawei ascend G300 a Sony xperia PLAY ( mám dobrou nabídku ). Huawei by mi stačil ale můj dotaz zní : když stáhnu nějakou hru z marketu která není optimalizovaná pro klávesnici xperii play tak můžu ovládat hru i přes display? ( zkrátka : je nutné všechny hry ovládat přes klávesnici v play?)
Děkuji za odpovědi. PS: popřípadě doporučte mi nějaký telefon.
:-)

úte 26.02.13 14:11
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Re: Jde to?
Áno určite ide ovládať cez display keď nieje optimalizovaná pre play. + Doporučil by som ti pozrieť Xperiu U .. za tú cenu má asi naj výkon ;)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

úte 26.02.13 15:03
Nováček

Ahoj vypadá zajímavě ale není tam možnost vložení pam. karty :( . A díky za vysvětlení že to jde i bez té klávesnice jde mi o to že když to má android tak asi by mě pořád nebavilo vysunovat klávesnici. Takže bych mohl hrát i bez klávesnice ( na display ) protože nevěřím že každá hra je optimalozovaná pro PLAY. Díky.

úte 26.02.13 15:25
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Na XPlay ti samozřejmě půjdou všechny hry (nejen ty speciálně upravené pro XPlay). Co se týče koupě, tady už bych asi trošku váhal...XPlay je už starší model, oficiálně nedostane ani Android 4.0, navíc se u ní poměrně často kazí displej nebo flex kabel. Huawei Ascend G300 je telefon se skvělým poměrem cena/výkon a jen těžko seženeš jiný tak dobrý telefon. Na hry ale moc stavěný není, při troše snahy, rejpání a dloubání z něj ale potřebný výkon vyždímeš (a za pomoci penthlera a jeho návodů :D). Xperia U není špatná, ale má docela malý displej a jak jsi již zmínil, nepodporuje pam. karty. Ale výkonově to špatný telefon není a do 5000.- asi nic s lepším výkonem neseženeš...je potřeba si rozmyslet, jestli chceš max. výkon s jistými ústupky nebo takový ideální střed se vším všudy :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 26.02.13 19:47
Profil Twitter Facebook
Nováček

Ahoj MONTE! díky , taky jsem si všiml že PLAY nemá aktualizaci na 4.0 - ( asi odpadá ) . Takže říkáš že podobný telefon jako Huawei ascend G300 ( v poměru cena/výkon ) asi neseženu? : hry které musím rozjet : Minecraft PE a hry které bych chtěl ale nejsou nutné ( Gangstar, Asphalt, N.O.V.A, Shadowgun, Need for Speed Most wanted. A penthalera už znám z jinama a v některém z jeho článků psal že Minecraft PE mu na Huawei jede. Jinak nějaký jiný telefon by jste mi nedoporučili? Díky

úte 26.02.13 20:43
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Skvělých telefonů je spousta, ale ne v dané cenové kategorii :D...do 5000.- by se mohl ještě dát sehnat například SE Xperia Arc S, který je i v dnešní době pořád velice dobrý. Napadá mě možná ještě Sony Xperia P nebo třeba Galaxy S Advance, ale ty asi do 5000.- neseženeš.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 26.02.13 20:56
Profil Twitter Facebook

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina