My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 05:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 tablet-hry 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek tablet-hry
Mám dotaz. Půjdou mi na tabletu Prestigio 7.0 Pro duo hry co mi jdou na LG Optimus 2x ? Samozřejmě ne ty pro tegru ,ale myslím teď spíše rozlišení. Nebo jsou pro tablety nějaké HD hry ? Díky.

ned 10.03.13 16:26
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: tablet-hry
Většina dnešních her je dělan tak, aby se přizpůsobila rozlišení, takže tohle by neměl být až ta velký problém. APK soubor tedy můžeš teoreticky použít stejný, ale SD data musíš stáhnout znova, protože O2X má Tegru2, kdežto tvoje Prestigio má Mali-400. HD hry už se taky moc nedělají, to bylo spíš dřív, ale pár jich je...matně si ale vzpomenu sotva na Real Racing 2 HD a ten ti stejně na tom Prestigiu asi nepojede, protože rozlišení 1024x600 je pro HD verzi této hry málo...za zkoušku ale nic nedáš. Tak či tak...musíš to vyzkoušet, takto obecně se to nedá říct na 100%...něco jet může, něco nemusí.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 10.03.13 19:11
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Writer silver (1) Reputation silver (1)

Ty HD hry jsou, jen se tak neznačí právě proto, že je tolik zařízení a né každé má HD displej a to by kupce mátlo a to není pro vývojáře dobře ;)

ned 10.03.13 22:13
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Member (1) Writer bronze (1)

Doobře. A nevíte proč mi padá wifina na tabletu ? Třeba 50mb musím stáhnout na 3x... Mám ho 2 den a nechci ho hned jít reklamovat :-D Wifi plnej signál a stahuju a pak najednou není sít... Přitom PC a mobil jsou normálně na wifi jedou vpohode... Wifi drží ,ale jak začnu stahovat ,nebo youtube tak spadne...

pon 11.03.13 08:02
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina