My-mobile
Právě je ned 17.12.17 03:32

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 GL to sd nejde instalovat 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek GL to sd nejde instalovat
Prosim o radu lidi. Jedná se o nový update GL to SD ve verzi 1.9 pokusím se auktualizovat stahne se to a pak napise pamet zaplnena :( zarizeni mam acer a 110 s tegra mista mam volne habadej. sys. pamet 56% volna, sd karta je volna z 35%, interni pamet z volna 60% a usb disk volny ze 70 %, parkrat se to stane ze pamet je plna, ale stacilo jenom dat wipe dalvik cache a slo to ale ted to nejde a pri wipe dalviku se mi smazala verze gl to sd kterou jsem tam mel uz pred aktualizaci.. root mam chache su furt mazu atd a ramkou to take neni te mam 700mb free poradte prosim ;( :( ( zkousel jsem i starsi verze, ale najednou to pise uz u vsech)

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 19.03.13 19:48
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: GL to sd nejde instalovat
Vim, ze to asi nebude reseni, ale nezkousel jsi i alternativy?
Directory Bind atd?

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Navic to funguje nejen pro data ;)

EDIT: Stahni si programek SD MAID a projed si tel pres volbu CORPSE FINDER - podle me GL2SD nechalo v pameti nejaky bordel (mrtvolku), kterou je treba odstranit. Za pokus nic nedas, ale pozor na jine mrtvolky... nektere jsou potreba xD

úte 19.03.13 20:04
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Writer bronze (1)

tak jsem stahl sd maid ale po dokonceni mi zase napsalo nedostatek mista v ulozisti :cry: :cry: :cry:
tak jsem zkusil jinej program stahnout, konkretne TB co ma vice pameti a ten sel stahnout v pohode tak to uz fakt nechapu, zkusim ted ten provram na to presunuti a dam info...

[ Post made via Android ] Obrázek

//EDIT

tak zkusil jsem directory a zase ta chyba s tim ze nemam misto, a kdys jsem mazal dalvik cache tak to slo a ani to uz nepomaha takze nova otazka jak se toho zbavim :cry:

//EDIT

abych byl presnejsi pise to nedostatek mista v ulozisti

úte 19.03.13 20:29
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Uprimne, podobne aplikace vyuzivaji root pro prepsani nekterych systemovych souboru a ted se system muze tvarit trosicku zpitomele...

Nejjednodussi (i kdyz pote casove narocne) je pristroj zformatovat do tovarniho nastaveni (a to nejlepe natvrdo preflashovanim stejne ROMky popr. jine). Tim bude pristroj netknuty a melo by to jit (i kdyz je docela i mozne, ze vyvojari udelali nekde mensi chybku a ani potom ta aplikace nemusi fungovat)...

VYTAHNI PAMETOVKU a zkus to stahnout znovu bez pametovky... ;)
(treba postupnym zkousenim "hujovinovin" prijdeme na problem)

úte 19.03.13 21:01
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Writer bronze (1)

bohuzel ani vyndani pametovky nepomohlo

stř 20.03.13 14:52
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina