My-mobile
Právě je pon 18.12.17 13:55

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Nainstaloval jsem si na xperii mini ICS a chci zpátky GB 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Nainstaloval jsem si na xperii mini ICS a chci zpátky GB
Nevíte, jestli jde nějak downgradnout verzi androidu? Aktualizoval jsem si přes SONY PC companion mobil na ICS a od té chvíle se mi to laguje, vypadává wifi a celkově je to nějaké na prd. Zpátky bych chtěl nejlépe GB nebo nějakou custom.

Já jsem jako dveře. Někdy se namažu semtam si vrznu a jen čekám něž mě zavřou

pát 29.03.13 22:07
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Re: Nainstaloval jsem si na xperii mini ICS a chci zpátky GB
Byť tebou znovu by som to skúsil preflashovať cez PC Companion (support zóna/oprava) a všetky lagy a chyby by sa ti mali opraviť alebo potom postupuj podľa tohto
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
je tam návod ako downgradnúť na GB, stačí preflashovať firmware ;)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

sob 30.03.13 01:24
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Nakonec jsem se rozhodl telefon reklamovat kvuli castemu padání wifi. Po třech týdnech mi ho vrátili zpátky s GB a s tím, že se výpadky wifi neprojevily a reklamace se zamita. Samozřejmě že se závada neprojevila, kdyz to nezkouseli na ICS. Tak to vypadá že si nechám starej android i když mám aktualizaci.

[ Post made via Android ] Obrázek

Já jsem jako dveře. Někdy se namažu semtam si vrznu a jen čekám něž mě zavřou

pon 13.05.13 19:27
Pokročilý

Poděkovali mu: 17 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Ja som skusal par jb romiek, dost ics(vratane original od se), niejake gb a vzdy sa vratim k 2.3.4 gb od se(ale osekanu verziu), pripadne k svojej original zalohe gb tiez patricne vycistenej. A nech si povie, kto co chce-najlepsie odladena je origo gb rom.

pon 13.05.13 21:38
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

K problemu casteho padani wifi a dalsim vecem, ktere mohli nastat - toto by se dalo vyresit TOVARNIM NASTAVENIM.
At uz pri instalaci CUSTOM ROM ci oficialniho updatu od vyrobce, se vzdy doporucuje tento krok provest pro jeho spravnou funkcnost.

SICO/DEKAS -
U kazdeho pristroje je to jinak. Nektere jsou optimalni s GB, nektere s ICS, zalezi hodne na HW pristroje a na narocich uzivatele. Vlastnil jsem predchudce xperie mini (e10i tj. se xperia x10mini) a testoval jsem na nem custom ICS (neoficialni ROM). Ze zacatku byl pristroj dodavan s androidem 1.6, dostal ale i aktualizaci na 2.1 (a spousta lidi na tuto aktualizaci nadavala).
ta custom ICS byla z dilen CyanogenMod, vypadala opravdu hezky, ale stejny problem - zpomalovala system. Na druhou stranu me ale dost vadil i stock 2.1, kde bylo malo moznosti a tel mi pripadal takovy "nemastny, neslany".
Presel jsem na jiny - neoficialni GB (minicm7 android 2.3.7) a byl jsem velmi, ale velmi spokojen.
Duvodem byla hlavne odladenost ROM a uprimne, tel byl o moc sviznejsi a vykonejsi nez s oficialnim systemem (navic o hodne starsi verzi)

Pokud by tedy nekdo z vas v budoucnu uvazoval o "upgradu" a opravdovem vylepseni a zlepseni pristroje, doporucuji custom ROM na bazi GB (nechci vas nutit do CyanogenModu, ale patri k jednem z nejlepsich a nejosvedcenejsich) --- oznaceni CM7 ;)

úte 14.05.13 08:32
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 17 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Ja tiez na x8 som najspokojnejsi s 2.3.7 zalozenej na cm. Tam s origo 1.6 ani 2.1 som nebol spokojny ani nahodou.
Ale na mini mi bez najmensich problemov bezi 2.3.4 od se, co sa o romkach ics(aj origo) a jb povedat neda ani nahodou. Uz som si myslel, ze zostanem na jelly vanilla ex 4.2.2 aj napriek nemoznosti nahravania 720p videa, ale po par dnoch mi mobil zacal blbnut-po hovore zrcadlovo sa mi vsetko otocilo(po restarte ok), zacali lagy, aplikacia neodpoveda, obcas zamrz... To u origo 2.3.4 sa mi nestalo nikdy. Wifi a gps mi vo väcsine ics a jb fungovalo normalne.

úte 14.05.13 10:27
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina