My-mobile
Právě je ned 17.12.17 16:49

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 
 Reklamy 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Reklamy
Zdravim, mám problém s reklamama. vždycky když zapnu wifi nebo prostě internet tak mi hned vyskočí reklama na hru. Zamknu telefon a po odemknutí když mám zaplej internet hned vyskočí reklama na další hru. už to docela otravuje nevíte jak to odstranit ? Díky

ned 31.03.13 12:22
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Reklamy
Jsou dve moznosti:

1. kupovat plne verze aplikaci a her - ty reklamy nemaji nebo jsou ADDFREE
2. ROOT a aplikace jako je AdAway, Adfree, apod. ktere zamezuji reklamam objevovat se v pristroji.

reklamy jsou u vetsiny free her a aplikaci, dokonce i u Live Wallpaperu, a je to jakysi strategicky tah vyvojaru, jak udelat pracovat zdarma nebo lakat uzivatele na placene verze (kup si full a zmizi reklamy)

ned 31.03.13 12:35
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Anebo 3.možnost...stahovat free verze her, které jsou od reklamy "očištěny" :D...ty se taky dají najít. Osobně bych si ale tipl, že pokud ti to dělá to, co popisuješ, tak sis nainstaloval nějakou krásnou appku, která se tvářila hodně užitečně, místo toho ti ale takhle otravuje život...takže bych doporučil se jí co nejrychleji zbavit (kromě reklam ti žere dost baterku, protože se neustále připojuje na net...nehledě na sběr tvých osobních dat ;)).

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 31.03.13 12:59
Profil Twitter
Nováček

problém je že nevim která app to dělá, už jsem odstranil poslední nainstalované ale pořád nic :D všechno se mi mazat nechce :D

ned 31.03.13 18:42
Helper

Team member silver (1)

Tak napis, ktere vsechny aplikace mas nainstalovane z marketu, popr. z jinych zdroju. Podle toho snad uz dohledame tu spravnou. Nezapomen zminit i LiveWallpapery (hybaci pozadi) jelikoz v tom jsou reklamy taky ;)

ned 31.03.13 18:54
Profil Twitter Facebook
Nováček

Zde je seznam:

Daredogs, 100 Crypts, Save my monster, Townsman, war 2 victory, flick shoot, reckless racing, reckless 2, hockey fight, Appeak poker, one timer, pou, PMPpirates, benji bananas, castleTD, Marble mania, Rise of blobs, Dentist story, Xperia Z ( pozadí), bike race, zombie duck hunt, crazy snowboard

Mám jich víc ale ostatní aplikace už mám dlouho a dřív jsem s tim neměl problém, asi bych řekl že to dělá to živé pozadí Xperia Z ale nevim. Díky za rady pokud budete vědět.

ned 31.03.13 19:16
Helper

Team member silver (1)

Uprimne, muze to delat jakakoli z nich, pokud nejsou "cracknute" ci full. A vetsinou ty reklamy byvaji na jednoho vyvojare (reklama na hru od stejne firmy - proc taky delat reklamu jinemu, kdyz JA chci vydelat, ze?)

Nevzpomenes si, co to hlasi za hry? Po kliknuti na ne by te to melo odvest bud primo na GP nebo na oficialni stranky vyvojare.

Vyloucil bych RECKLESS RACING 1, 2, POU, TOWNSMEN... U ostatnich si nejsem jist (navic uz od zacatku co testuju hry a aplikace pouzivam aplikace AdAway nebo Adfree...

Pokud mas pristup na wifi a neco ze tveho seznamu je FREE na marketu, tak se neboj to odinstalovat, opetovna instalace se da provest, jen prijdes o dosazene skore...

A zacal bych tim wallpaperem...

NEBO jeste moznost, ze nam sdelis NAZEV TELEFONU a VERZI ANDROIDU, jestli by ROOT a pouziti addblokovacich aplikaci nebylo jednodussi...

ned 31.03.13 21:31
Profil Twitter Facebook
Nováček

Hází mi to reklamu například na hru Empire Wars, pak ještě nějaký tanky ale nevim přesně název.

Mám Xperia Ray, Android 2.3.4, Root nemam a upřímě mam z toho strach. Nwechci se do toho pouštět. Ztrácim záruku a navíc něco náhodou pokazim a telefon je v prdeli. Nemam s tim žádné zkušenosti.

Ty Tanky jsou myslim jiný vývojář. No zkusim asi toho odinstalovat víc. Zatim jsem smazal to pozadí ale pořád nic. Jak píšeš když na to kliknu tak mě to přesměruje na GP

pon 01.04.13 17:27
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Môžeš skúsiť dať ešte telefón do továrnych nastavení alebo ho aktualizovať na 4.0.4 cez PC Companion, tak či tak sa ich zbavíš ale stratíš aj všetky dáta jak k hrám tak aj kontakty atĎ. ak by ti to nevadilo a porobil by si si zálohy tak by si mal všetko fajn ;)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

úte 02.04.13 14:35
Nováček

Tak jsem smazal skoro všechny aplikace instalované v poslední době, bohužel reklamy pokračují. A to na hry od různých vývojářů a skáčou mi tam i nějaké soutěže. Dokonce okénko s nějakou otázkou na billu. nevim přesně. Ted mi tam zůstalo toto:

next level english, icq, opera, svítilna, prima, avg, defender II, DIC AJ-CJ slovník, LD: dungeon, fish vs pirates, jewel star, angry birds, hokej (live stream videa), FDB.cz, hill climb, 3D bowling, tank hero, BMX boy, magic wingdom, Marble mania, Bubble words, QR barcode, Ivysilani, Hockey Fight, Dragon Gem, messenger, Adobe flash player

Tovární nastavení dávat nechci, nevadí asi si budu muset zvyknou nevim která app to může dělat mám podezření jestli to není hokej nebo flash player

pát 05.04.13 18:10
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

kludne si to mohol chytiť aj cez prehliadač keĎ si išiel na nejakú stránku alebo si niečo sťahoval, jediné u teba by som povedal je to tovární nastavení inak ju tam budeš asi mať stále :)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

sob 06.04.13 11:17
Helper

Team member silver (1)

podivej se do nastaveni google play a pak jeste do ty novy zeleny ikony a odskrtni google admobs. na zaklade lokace pres gps a nebo ip adresy ti nabizeji ruzne sluzby, ty treba hodne sosas a hrajes, nabizeji hry...

treba to pomuze

tovarni nastaveni nepomuze, jelikoz po nainstalovani x aplikaci to buses mit zpatky. pokud nepujde co jsem psal vyse, tak pak uz jw nejlepsi reseni ten root a reklamu blokujici aplikace, ktere uz sem taky zminil

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 06.04.13 11:25
Profil Twitter Facebook
Nováček

mám to zaškrtnout nebo zrušit ? ted to mám povolený, takže mam zrušit zaškrtnutí ?

sob 06.04.13 11:47
Helper

Team member silver (1)

pokud tam mas fajfku, tak ji dej pryc. tj.odskrtni.

sob 06.04.13 12:06
Profil Twitter Facebook
Nováček

Pořád nic nefunguje reklamy na hry se zobrazují neustále. Nevim co to může dělat zkusim odinstalovat ještě nějaké app kdyžtak to nechám být na root si netroufám.

ned 07.04.13 13:38
Profesionál

Poděkovali mu: 42 x
Medaile: 3
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Myslím si že to bude tím tank hero a qr barcode radeji si stahni qr droid. A nebo na pocitaci se prihlas na svuj google ucet ktery mas nahrany na GP a jak bude nejaka rekpama tak u ni klikni na takove sede logo play a tam ty zajmy vsechny odskrtej pryc. Tohle by mohlo pomoci.

Naposledy upravil Ozzelot dne čtv 18.07.13 20:59, celkově upraveno 1
Tak nějak odpovídáš na 3 měsíce staré téma. Jen abys byl informován. ;)

čtv 18.07.13 20:41
Profil Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

divam se na tenhle problém a resil jsem to taky.Nakonec jsem to poresil tak,ze jsem nainstaloval Avast,AVG a Nortona a projel to temy programy na viry.A AVG naslo něco co by to mohlo byt a po odinstalaci toho co to naslo je klid..

Naposledy upravil 1337 dne čtv 18.07.13 21:48, celkově upraveno 1
A další nám otevírá starý problém.

čtv 18.07.13 21:09
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina