My-mobile
Právě je ned 17.12.17 18:33

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Jak dlouho rozjedu hry? 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Jak dlouho rozjedu hry?
Mam jen otázku, jak dlouho to vidíte s Tegrou 3? Koupil jsem si nedávno tablet Acer iconia tab A110 a jak vidim jak to jde vše dopředu tak se bojím že za týden si na tom nejnovější hry nezahraju :'D .Jak dlouho myslíte že tegra 3 rozjede nejnovější hry?

pát 05.04.13 23:25
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Re: Jak dlouho rozjedu hry?
Na to se nedá přesně odpovědět, jen odhadem. Já to vidím tak, že hry pro tegru tak 6 měsíců až 1 rok a hry od gameloftu, ty snad rozjede ještě dlouho, ale jen odhaduji. Podívej třeba na LG optimus 2x (obsahuje tegru 2), je už docela starý a stále rozjede téměř všechny hry.

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 06.04.13 08:59
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

muj nazor je takovy, ze za dva tydny, tri dny, patnact hodin a petatricet minut prijde konec sveta a uz bude jedno, jestli ti hry pujdou nebo ne. ;)

vsechno zalezi na vyvojarich mobilnich her a taky na technogickem pokroku, muze to byt mesic, muze to byt rok. Kdyz si ale srovnas vyvoj pc a vyvoj mobilu, zjistis, ze je ceka podobny osud, jen rychlejsi...

Navic se muze stat, ze android jako takovy prestane byt aktualni, a treba s planovanou verzi 5.2.5 Marshmallow bude podporovana uz jen Tegra5D...

Jednoznacne, pokud ti pristroj vydrzi jeste nejaky patek, rozhodne si zavolas a zasurfujes. Brat ho jako herni konzoli je blbost a to i dost zbytecna. Pokud chces drzet krok s dobou, kupuj si kazdy pulrok novy model, a stridej to.

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 06.04.13 13:46
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 42 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Tegra 3 je dost výkonný grafický čip. Podle mě ani rok nemusíš mít strach, že bys nějakou nadupanou 3D hru nerozjel.. Já si koupil 2 roky starý telefon (Galaxy Nexus) s docela starým a nevýkonným čipem PowerVR SGX540 a zatím jsem velmi spokojený a s žádnou hrou jsem problém neměl (jako třeba kamarád, který má SIII).

sob 06.04.13 14:37
Profil Skype Steam
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina