My-mobile
Právě je úte 12.12.17 19:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 OEM Digitizer ci digitizery z ebay 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek OEM Digitizer ci digitizery z ebay
Ahoj mam LG optimus 2x s krasným pavoukem na digitizeru ale je funkcni krasne reaguje vsechno .. na netu jsem nasel ze novy original digitizer stoji 1590kc ale OEM jen 605kc udajne mu chybi logo LG zajmalo by me jestli s tim ma nekdo zkusenosti jestli funguje sedí a je citlive tak jako original ..nasel jsem na ebay dokonce i s rameckem za 500kc ale bojim se ze nebude citlivý nebo nepujde multitouch ... jak dlouho muze takhle kruplý digitalizer fungovat ...dekuji za odpovedi :)

stř 10.04.13 23:22
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: OEM Digitizer ci digitizery z ebay
Prasklý digitizét může fungovat den, měsíc, ale klidně i rok :D...to je těžké říct.

Konkrétně tento tvůj dotaz (jestli už někdo někdy nekupoval neorigo díl přímo na tento telefon) je strašně specifický a pochybuju, že ti na to někdo odpoví.

Co se týče neorigo dílů displeje, párkrát jsem jich využil (kupoval jsem na již zmíněném ebay - z Číny) a kupodivu jsem s nimi neměl žádné problémy. Je ale fakt, že ani jednou se nejednalo o samotný digitizér, většinou celý displej. Naposledy to byl Wildfire S, kde mě stál LCD místo origo za 800.- nějakých 250.- a funguje bez problémů ;)...je ale nutné počítat s tím, že na to nemáš záruku a je to tudíž risk. Taky doporučuji měnit to v izolované místnosti, kde bude co nejméně prachu, protože jakmile se ti dostane mezi displej a krycí sklo, tak je to konec :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 11.04.13 00:12
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: OEM Digitizer ci digitizery z ebay
no na ten prach pouziju fen :) ktery ho odfoukne :D me spis zajma jestli jde ten multitouch protoze jsem nasel toto

čtv 11.04.13 00:36
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina