My-mobile
Právě je ned 17.12.17 07:17

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 N7 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 5 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek N7
Potřeboval bych poradit nějakou dobrou a rychlou,stabilní custom rom, kernel používám francesco protože podle mě stačí taktovat gpu.a ještě se chci zeptat až vyjde novej android 5.0 jak aktualizuji když mám odemceny bootloader.díky za odpovědi jinak root recovery mám.

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 20.04.13 16:08
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: N7
Osobně bych po pár vyzkoušených custom romkách řekl, že nezáleží ani tak na romce, ale na kernelu. Zkoušel jsem CM10.1, AOKP a nakonec i SlimBean. A řekl bych, že SlimBean mi asi vyhovuje nejvíce. Ale řekl bych, že volba romky asi záleží na osobních prefereních :)

Co se týče kernelů, SlimBean má svůj vlastní a je dobře vyladěný, žádný náhlý restart jsem nezažil. Zkoušel jsem i franco kernel - co se týče plynulosti uživatelského prostředí, tak nemá konkurenci. Pro hry je ale limitující právě to, že nepodporuje přetaktování procesoru. Ne, že bych Nexus 7 neměl dostatek výkon ve hrách, ale například Real Racing 3 je skvělá hra na testování výkonu, taktování a úpravy :D. Chtěl jsem zkusit i taktování procesoru, takže jsem zkusil M-kernel mr1. Uživatelské prostředí bylo o chlup pomalejší, ale umožňoval (údajně) takty až 1,7GHz na CPU a až 700MHz na GPU :o...zní to světově, ale v reálu se člověk nedostane přes 1,5GHz a 586MHz (a že i tak tablet solidně topí :D). Při vyšších taktech byl systém nestabilní a dřív než jsem stihl něco udělat, tablet se restartoval. Takže jsem do třetice zkusil ještě velice chválený Motley kernel a můžu říct, že je to ideální kombinace. Prostředí je velice svižné (Franco je ale přece jen o kousíček lepší) a procesor jede naprosto stabilně i na 1,6GHz. U grafiky jsem zatím maximální takt nezkoušel, ale můžu potvrdit, že na RR3 bohatě stačí 520MHz (víc to ani nejde :)) a hra jede dobře a tablet to taky zvládá dobře (pravda, občas fps trochu klesne, ale dá se to přežít).

Takže za sebe bych jako velice solidní kombinaci doporučil CM10.1 + Motley kernel nebo SlimBean + Motley kernel :)

Ale chce to prostě zkoušet, co bude vyhovat tobě :)

Btw. pokud chceš ušetřit baterku, hodí se N7 i podtaktovat na 1GHz a GPU nechat tak, jak je...na běžnou práci to naprosto stačí a ušetříš trochu energie, která se později může hodit ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 20.04.13 21:14
Profil Twitter
Pokročilý

Writer bronze (1)

Díky ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s tou aktualizaci?

sob 20.04.13 21:51
Legenda

Máš odemčený bootloader, root i cwm...takže si musíš počkat, až někdo zkompiluje po vydání Androidu 5.0 romku ke flashnutí a je to ;)...otázka je, jestli pak nepřijdeš o root...to sám nevím :D

Ale tohle bych řešil, až nový Android vyjde.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 20.04.13 22:00
Profil Twitter
Pokročilý

Writer bronze (1)

Ještě se chci zeptat musím dělat full wipe když budu instalovat ten slimbean
Nebo ne? Jo a ještě když ho udělám přijdu o obb nebo data her? Dík za odpovědi

ned 21.04.13 11:30
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Budes muset a ANO, pokud budou v pameti pristroje, tak prijdes o data OBB atd

ned 21.04.13 11:34
Profil Twitter Facebook
Legenda

Není tak úplně pravda, že ti zmizí data od her. Záleží na tom, jak romku nainstaluješ. Chce to wipe data/factory reset, to by ještě nevadilo a data by ti zůstala. Ale je vhodné taky na formátovat systém, a to už přijdeš o vše. Takže v podstatě ano, přijdeš i o data her a je nutné si je zazálohovat. Pozor ale, tím si nezazálohuješ ve většině případů postup ve hře...na to doporučuji appku Titanium Backup (zdarma v GP).

Pro více info o romce doporučuji navštívit přímo jejich stránky:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 21.04.13 11:44
Profil Twitter
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina