My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 03:24

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 htc sensation brake screen výběr displaye 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek htc sensation brake screen výběr displaye
Ahoj,mam klasický brakescreen po pádu na zem.
samozdřejmě mám obě vrstvy prasklé takže jsem se při cestě kolem obchodu s mobily šel zeptat kolik bude stát novej display.Týpek mi řekl že to bude stát +2500Kč i s výměnou a taky že záleží na něákým konektoru jestli je doleva nebo doprava.Takže jsem se rozhodl pro starý dobrý způsob koupit si lacinnou čínskou nejspíše napodobeninu za pouhých cca 900 kč :D :
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Chci se jen zeptat na tohle:
-Bude to kompaktibilní s mím telefonem když mám htc sensation Z710e ? (vím že to tam je napsaný ale chci se jen ujistit :D)
-Jak to je s tím konektorem?
-Je výměna lehká nebo je k tomu potřeba odborník ? (za předpokladu že jsem tak středně manuálně vzručný člověk :D)
-Doporučujete koupit tohle nebo spíše ten original 2,5x dražší ?
-Po případě máte už s nákupem takových dílů z ciziny zkušenosti ?
Předem moc děkuji a doufám,že mi tu někdo pomůže =)
Čus ;)

Naposledy upravil smigy dne úte 23.04.13 16:33, celkově upraveno 3

pon 22.04.13 20:10
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: htc sensation brake screen výběr displaye
1) No je tam sice napsané pro Sprint, ale modelové číslo sedí, takže to pasovat bude. Od toho stejného prodejce jsem kupoval už pár displejů (1 Smažung, 2 HTC - Wildfire a Desire) a nebyl s nimi problém, jen je vhodné mít vlastní nářadí, protože ty jejich šroubováky jsou někdy pěkně na pytel a jsou moc velké pro šroubky...taková přátelská rada.
2) To se mi nějak nezdá...co jsem se díval na netu, vždy šel konektor doleva. Ono záleží teda na tom, z jaké strany se na to díváš :D :D :D...když se budeš dívat na ten displej shora, bude konektor doleva, když zespodu, bude doprava :D
3) Tohle záleží na tvém vlastním uvážení, zda si na to troufneš :)...nejlepší je mrknout na nějaké repair video na YT - třeba tohle je velice solidní:

4) Jak jsem již psal...od toho prodejce jsem již displeje kupoval a nebyl problém...nutno ale podotknout, že se jednalo o displeje, nikoliv digitizéry...ty netuším, jak mohou být kvalitní. Jedidný rozdíl mezi origo a neorgio dílem je absence loga HTC na neorigo dílu (většinou).
5) Ano, viz. výše...ještě ale nutno dodat, že jsem nekupoval přes alienexpress, ale přes ebay.com...je to tam trošku dražší (stejný díl, stejný prodejce - konkrétně tvůj díl rozdíl 5 USD), ale je to přece jen trochu známější a je tam (aspoň podle mě) trošku lepší ochrana zákazníka.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 22.04.13 23:58
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: htc sensation brake screen výběr displaye
Dobře,děkuji za radu =) dám na tebe :D

úte 23.04.13 15:30
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina