My-mobile
Právě je pát 15.12.17 15:14

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Opera mobile 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Opera mobile
zdravim mám problém, když se připojim na internet pomocí netu od T-mobile a přes Opera mobile, chvíli jsem na netu a najednou mi celá opera spadne když se má načíst nějaká stránka a nebo se zasekne a spadne. Nevíte čím to je ? Jestli tim internetem ale dřív mi to nedělalo ted je to až moc často

úte 23.04.13 15:29
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Opera mobile
u nekterych webovych stranek mi to pada i na wifi, muze se jednat i o problem s ramkou, navic na kazdem zarizeni to funguje jinak.

zkus v nastaveni - aplikace - opera mobile - vynutit ukonceni a smazat data, popr odinstalovat a znovu nainstalovat. a zkus jeste po ukonceni surfovani operu ukoncit a nenechavat ji bezet na pozadi

a jeste alternativa, opera mini, coz je mnohem lepsi prohlizec na gprs nez opera mobile. navic ted dostala dost brutalni aktualizaci a uz je mnohem stabilnejsi.

dej vedet jestli problem zustal.

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 23.04.13 16:34
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Tak jsem si smazal a znovu nainstaloval opera mobile a zatim to jde v pohodě, je pravda že jsem to ukončoval tim že jsem dal tlačítko domů. Uvidíme, je to ted i rychlejší bylo to celé zasekané, zkusil jsem i opera mini a je to rychlejší než mobile ale ta stránka co navštěvuju se mi tam nezobrzuje tak jak by mělo ...díky za rady

úte 23.04.13 17:51
Ban!

Poděkovali mu: 8 x

já operu normálně "ukončuji" taky pře domů ale v uvozovkách proto protože ji neukončíš ale jen minimalizuješ a mobil ji ukončí sám až nebudeš mít místo na RAMce.. mě se zase stává že se mi to kousne ( opera ) a tím se mi zaseká celá wifi a někdy musím čekat aj půl hoďky než se tovzas obnoví .. přetížením to neni pač.doma máme wifi 56MB/s ale na intru máme 11MB/s ...

[ Post made via Android ] Obrázek

//EDIT

ale i kámoš se připojí na noťasu a kousne se to tak se asi ruší signál .. ale jakmile sem na notasu aj kamos tak vse klape v poho

iPhone 4S : jailbreak/iOS 6.1.3

Nexus 7 : CyanogenMod 10.1/Android 4.2.2
-----------------------------------------------------------
Obrázek
Obrázek

úte 23.04.13 18:52
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina