My-mobile
Právě je sob 16.12.17 02:33

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Prosím o pomoc ohledně stahování her-začátečník 
Autor Zpráva

Příspěvek Prosím o pomoc ohledně stahování her-začátečník
Zdravím všechny, moc bych chtěla poprosit někoho ochotného, jestli by mi mohl poradit. Ráda bych si stáhla nějakou hru, ale v odkaze ke stažení jsou vždy dva soubory, tak nevím co s tím. U starého telefonu mi stačil soubor .jar a tak si nevím rady co s tím,když mám teď Android. A když stáhnu oba soubory, tak co s tím pak udělám? Pokud je u hry jeden soubor, tak ten do telefonu umím dát. Moc bych chtěla nějaké GTA a tam jsou ty soubory dva. Všem předem moc děkuju za radu.

Naposledy upravil MONT! dne úte 07.05.13 21:21, celkově upraveno 1
Přesunuto do správné sekce...přečti si pravidla fóra...je to tvůj první příspěvek, takže bez warnu...a příště se podívej do sekce Návody nebo Hry...vždy nahoře jsou nejdůležitější příspěvky ;)

úte 07.05.13 13:52
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Prosím o pomoc ohledně stahování her-začátečník
Za 1. Spatna sekce. Priste tohle pis do poradny :) za 2. U vsech her je soubor .apk a ten musis stahnout vzdy a pak ho v mobilu nainstalujes. Kdyz je u toho soubor ktery je pojmenovany ''data" nebo "obb" tak to musis vlozit tyto soubory na misto kam uploader ti napise.
P.S. jeste si vypln kolonku mobil :)

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne úte 07.05.13 21:22, celkově upraveno 1
K bodu č.1...a ty příště prosím takovéto příspěvky nahlaš pomocí tlačítka s ikonou vykřičníku...díky za udržování přehlednosti ;)

úte 07.05.13 15:17
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Když tam máš složku se souborem .obb tak se to většinou dává do mmt-sdcard-android-obb, ale někdy do data(stejně by to uploader napsal) ale může se to asi lišit i verzí androidu.A u většiny her stejně sd data nepotřebuješ.. to spíš u takových těch lepších.
btw. A jak píšeš o tom gta, tak u GTA 3 se stáhnou sd data sama z tý nainstalovaný hry .apk souborem, u mého posledního příspěvku v tématu gta 3 je stránka, kde jsem to stáhnul a funguje mi..
:-)

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 07.05.13 15:44
Profil Skype

Příspěvek Ještě prosím o radu ohledně stahování her
Už jsem se na to ptala, takže jak nainstalovat apk vím sama, ale ten druhý soubor u gta ne. Má se to uložit do obb, ale nikde v mobilu jsem tuto složku nenašla, mám tam jen složku data. Byl by někdo tak hodný a napsal přesnou cestu, kde by soubor obb měl v telefonu být. Asi pomaleji chápu :-), díky.

Naposledy upravil MONT! dne stř 08.05.13 12:00, celkově upraveno 1
Proč si zase zakládáš nové téma s takřka stejným dotazem? A opět ve špatné sekci! Když začneš řešit 1 problém, řeš ho, prosím, v původním tématu a nezakládej zbytečně další...je v tom zbytečně guláš..díky.

stř 08.05.13 11:51
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Nechci byt nijak od rany, ale neda mi to.

Citace:
1. pokud chces poradit s mobilem, mela bys znat minimalne zaklady ovladani POCITACE (ano, POCITACE) jelikoz veskere funkce, jako je psani na klavesnici, kopirovani, mazani, vytvareni novych slozek, stavba systemu souboru... to vsechno pochazi odsud - a - PROMIN - je ubohost po nekom chtit, aby ti vysvetloval KDE NAJIT slozku, kdyz ji tam nemas... CO JI TAKHLE VYTVORIT???

Infernus napsal - MNT - SDCARD - ANDROID - OBB a to znamena, ze

na pametove karte je slozka ANDROID a v ni slozka OBB. Pokud neni, tak vytvorim... takze to bude vypadat jako

pametovakarta/Android/obb a sem se vklada CELA SLOZKA (rozbalena) a v ni musi byt soubor xxxxx.obb.

Citace:
2. pokud uz chces znat problem s mobilem - no dohaje si aspon vypln kolonku mobil, nebo do tematu napis o jaky model se jedna, i kdyby to mel byt tablet, jaky ma system (verze androidu)...
Jde o to, ze stavba systemu a slozek temer kazdeho mobilu je dost podobna, ale u nekterych se dost lisi (ukladani na pamet mobilu/karty/vnitrni karty) a dale se jedna i o kompatibilitu.

Dost castokrat je pak odpoved velmi rychla a jednoducha a jeste casteji zjistis, ze se celou dobu snazis o nemozne xD

Citace:
3. doporuceni zkusenejsiho - bud se s chytrym telefonem (a praci na pc) zacni poradne seznamovat, pomalu ale poradne, nebo se vrat k takovym modelum, ktere ti budou vyhovovat spise. (zazrak, ze jsi nainstalovala jar soubor ve starem mobilu)

stř 08.05.13 16:01
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina