My-mobile
Právě je ned 04.12.16 04:56

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Nova 3 - problém na Motorole Milestone 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Nova 3 - problém na Motorole Milestone
Zdárek udál jsem vše podle infa a při spuštění hry chce stáhnout data ale zde se zasekne a přeblikává pořád Cheking files s Veryfing files máte někdo podobný problém Díky

Naposledy upravil MONT! dne sob 11.05.13 20:52, celkově upraveno 2
Příspěvky byly kvůli nepřehlednosti a velkému množství (čímž došlo ke spamování) odděleny a vytvořil jsem na to samostatné téma v Poradně

sob 11.05.13 11:09
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: N.O.V.A 3
mas spravne nakopirovana data? Pokud mas vnitrni pamet tel a pametovou kartu, tak data patri do vnitrni pameti tel.

Zkus jeste hru vypnout, v nastaveni - aplikace - nova - vynutit ukonceni

sob 11.05.13 11:15
Profil Twitter Facebook
Nováček

Aha ale mám Android obb jen na sd karte když přesouvám jinak tam je jen tmp a pod ním nic

sob 11.05.13 11:54
Helper

Team member silver (1)

Nezalezi kde JEN mas ty adresare, zalezi na tom, jak je staveny system mobilu.

Ted sem se docetl, ze ma 8GB vnitrni pameti s moznosti pametovych karet... Takze mas cca 5-6GB vnitrni pametovou kartu, nevim s jakym oznacenim... Vytvor slozku ANDROID/OBB v ni a tam to hod.

btw. nebavi me vzdy dostavat polovicni odpovedi, pokud napisu zkus vec A a zkus vec B, rad bych dostal odpoved, A neslo a B taky ne.
Ty dokonce neodpovidas ani na jednu z nich!

btw - zakladni znalost prace s pc jiste mas, kdyz umis kopirovat, dokazes i ty slozky vytvorit xD

sob 11.05.13 12:21
Profil Twitter Facebook
Nováček

No právě že jsem zkoušel vytvořit složku ale bohužel mi to znějakého důvodu nefunguje píše že se nepodařilo složku vytvořit a když chci přesunout píšeto to samé vše dělám v tel . přez File Manager. Mobil se mi nepodařilo spárovat s PC Win8 .

sob 11.05.13 16:10
Helper

Team member silver (1)

Jaj, neres to - to by bylo na dlouhy povidani, protoze jeste doted jsi nepochopil co po tobe chci. Zahod ten telefon nebo si tu hru stahni oficialne z GP. Pokud ji tam nenajdes, je nepodporovana a tim si usetris praci s testovanim.

sob 11.05.13 16:22
Profil Twitter Facebook
Nováček

Hru mám na GP kompatibilní , jen jsem chtěl poradit . Pokud stím nikdo nemá zkušenost proč se složka nejde vytvořit , motorola zrovna cz není moc podprovaná ale sposta her jsem rozjel až na pár

sob 11.05.13 17:01
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Kytt jakou verzi jsi zkousel? Ja mel uplne stejny problem az do chvile nez jsem nainstaloval verzi 1.0.5. Od te doby mam vse ok a hra jede bez sebemensich potizi...

sob 11.05.13 17:05
Nováček

No právě 1.0.5 kdyžtak zkusim stáhnout z GP

sob 11.05.13 17:09
Nováček

Kytt jak pises o tom problemu s vytvorenim slozky, tak me napada zkus jinyho spravce souboru. Na SE X10 mini pro se mi obcas stalo ze mi File Manager nejel...

sob 11.05.13 17:10
Helper

Team member silver (1)

GeorgeOCeedy, vzdej to, takhle se tema akorat zaspamuje a zbytecne.
Problem je dle meho nazoru v tom, ze se snazi vytvorit slozku v systemove pameti mobilu. I kdyz ma CM a ROOT, tak nema spravny spravce souboru.
Ale to je fuk.

Data ke hram u mobilnich zarizeni, ktere maji velkou vnitrni pamet se davaji do vnitrni pameti...
Takova zarizeni maji vnitrni pamet pro instalace (tam se automaticky instaluji apk), dale vnitrni pametovou kartu, kam se davaji data atd. a pak je jeste pametova karta jako takova, ktera slouzi kdo vi cemu.
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Kdyz u takoveho zarizeni da data do pametove karty, hra je nevidi a chce je stahovat. u OBB her je to problem, jelikoz se stahuji primo z GP po zakoupeni hry. Tudiz chce pristroj data stahnout a nekonecne je checkuje...

Jenze nas KYTT neni schopen rict, co s tim delal. Ja jeho mobil neznam a z netu je patrne, ze disponuje stejnym problemem (velke pameti rozdelene na vnitrni pamet a vnitrni pametovou kartu) jako mam treba u G300. Nepsal kam dava data, neodpovedel ani na to, co jsem radil s vynucenim ukonceni a znovuspusteni aplikace... a kdo vi, jestli ma vubec zapnuta PRENOS DAT, ktery hra vyuziva pro overeni... (nutne pri prvnim spusteni)

sob 11.05.13 17:20
Profil Twitter Facebook
Nováček

Tak že naistaluju, data jsem skopíroval na sd kartu do android /obb ,bohužel se mi nepodařilo data skopírovat do vnitřní paměti telefonu ani vytvořit složku , tož vše ,vtom je muj celý problém a proto mi asi hra nejde spustit,co jsem koukal na vnitřní pamět tak píše volného 4 g z 6g a sd karta má volné 1,2g z 32g

sob 11.05.13 19:16
Nováček

Ok predpokladam, ze telefon rootnutej mas, takze to zkus nasledovne:

1) ztahni a nainstaluj program "root explorer" (v programech na strankach my-mobilu ho najdes)
2) spust a najed si do pameti telefonu na slozku "android" tu oznac a zvol moznost "permissions"
3) vybehne ti takova tabulka kde budes mit nekolik policek (nektera budou prazdna a jina budou oznacena fajfkou). Ty musis vsechna policka oznacit a ulozit!!! (zmenis tim opravneni slozky jako kopirovat, mazat, atd...) Potom otevri slozku android a vytvor zde slozku obb
4) slozku opet oznac a pokracuj jako se slozkou "android" a pote do ni nakopiruj data hry a vse by uz pak melo jit...

Jinak nezapomen byt pri prvnim spusteni hry pripojenej k netu. Pokavad se ti podari zrealizovat vsechny body a presto ti hra nejde nezbyde nez se smirit ze si na svem soucasnem pristroji hru nezahrajes...

Snat to podle tohohle navodu pochopis :-D Jinak upozornuju ze jestli jemas s androidem dostatecny zkusenosti, tak se do toho radsi nepoustej a smir se s tim, ze ti hra nejde... Moje zacatky s androidem bylo cca 14dni neustaleho preinstalovavani programu a rom-ek, nez sem program trochu pochopil a zjistil co mi vyhovuje...

Sry za spam, kdybych mel nekde chybu tak me pls opravte...

sob 11.05.13 19:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina