My-mobile
Právě je stř 13.12.17 12:00

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Interní paměť 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Interní paměť
Mám takový divný problém s volným místem v interní paměti.
V interní paměti tabletu by mi mělo být volného místa asi 2GB a podle toho, co tam mám za aplikace (asi 600MB) by mělo být volno asi 1.4GB jenže všude je napsáno asi 390MB a pro např. stáhnutí RR3 tam také není místo. Různě jsem to procházel, mazal co šlo i na PC v android_secure, ale pořád to v nastavení, Total Commanderu píše Aplikace-526MB,Volné místo-389MB a velikost interní paměti-1.99GB
Tak nevím, co tam zabírá asi ten 1GB ..? :(
Na PC to ve vlastnostech celé interní paměti píše využité místo 1.62GB a volné 381MB a když označím všechny soubory a složky co v interní paměti mám, jejich velikost je 670MB. Dřív to bylo vše v pořádku, dalo se to pročistit na 1.8GB a ještě několik funkčních aplikací.
Nevíte prosím, co s tím? Není tam třeba nějaká skrytá složka nebo tak něco? :o

ned 19.05.13 09:33
Profil Skype
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Interní paměť
Jestli se jedna i tvuj tablet, tak - ma 4GB pamet delici se na instalace aplikaci, romku a vnitrni pametovku, ta ma neco malo pres 2GB. na aplikace apk mas cca 1GB a zbytek je system.

System si vytvari data k aplikacim a hram, uklada je na kartu, pokud apk presouvas na kartu (tj.vnitrni pametovka), najdes je pak v android secure, ktera se uvnitr pristroje tvari jako prazdna. Promazanim android secure prijdes a funkcni programky...

Skryte slozky poznas dle tecky na zacatku, skryte jako opravdu skryte si android nevytvari. Tudiz v tom problem nehledej.

Zkoukni kdyztak slozku s obrazky, zda tam neni thumbnails soubor - me se jednou za cas vytvori cca 2gb thumbs a nechapu...

Urcite bych nepresouval apky na pametovku, me se stavalo, ze po restartu zmizeli a musel sem znovu instalovat. Tudiz vsechno presun do puvodni pameti a pak v pc smaz android secure

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 19.05.13 10:06
Profil Twitter Facebook
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Navyše ak máš apk na pam. Karte tak ti môžu sekať atď. Ako písal penthaler tak apky s marketu sa ti dávajú do internej pamäte telefónu a dáta k hrám idú na pam. Kartu. Na premazanie pamäte ti pomôže aplikácia Clean Master (v GP je zadarmo). Odporúčam ti ju stiahnuť a prečistiť si cez ňu telefón. Mne vymazalo koľko razy aj 1gb sairaitu čo tvoria tzv. Cache súbory, pozostatky po odinštalovaní atď.

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

ned 19.05.13 13:51
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

No, děkuji za rady, ale nakonec jsem to vyřešil zálohováním dat některých aplikací (zrovna jsem jich tam moc neměl, takže nic dlouhého) a v nastvení/uložišti Vymazat kartu SD.
Krásných 2GB volných a žádné složky, o kterých nevím k čemu jsou(stejně takové složky většinou mažu)
:-)

ned 19.05.13 22:06
Profil Skype
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Ta apka čo som písal vyššie dokáže to isté, zmaže ti prázdne a nepotrebné adresáre na pam. Karte + ti môže vymazať aj pozostatky po odinštalovaní + históriu a iný sairait ;)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

pon 20.05.13 14:55
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina