My-mobile
Právě je sob 16.12.17 14:11

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Při reinstalaci androidu došlo k závažné chybě.. 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Při reinstalaci androidu došlo k závažné chybě..
Dobrý den, prosím o radu. Přeinstalovával jsem si na mobilu SAMSUNG GALAXY MINI operační systém z 2.3.4 na 4.0.3 a chtěl vidět jaké to udělá změny. Bohužel jsem nainstaloval do telefonu asi špatně vytvořenou verzi protože při instalaci nového androidu se mi restartoval telefon a od té doby nejde. Telefon se normálně rozsvítí, ale bohužel je jen šedivá obrazovka a nic není vidět, dotyk. display na dotek nereaguje. Tlačítka Vyp/zap,Home,Volume +/- fungují normálně, nemohu se ale přes ně dostat do jakoby do "biosu" nevím jak se tomu říká u telefonu. Telefon sám o sobě bych řekl, že funguje protože mi na něj přišlo už několik sms zpráv, ale přes ten display nevidím nic. Telefon když jsem zapnul tak jsem ho zkoušel prozvonit a normálně vyzváněl..Tudíž bych řekl, že telefon "nejspíš" funguje ale já na něm nevidím nic..Moc všechny prosím o každou radu, děkuji.(V příloze zasílám foto jak mobil momentálně vypadá s tou obrazovkou)

Naposledy upravil peta44 dne úte 21.05.13 15:04, celkově upraveno 1

ned 19.05.13 21:01
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Při reinstalaci androidu došlo k závažné chybě..
Priste neexperimentovat.

U podobnych Samsungu to funguje tak, ze musis ROOTnout, nahrat NOVY CWM (ktery je jen docasny, vzdy se vrati puvodni), pres ten NOVY CWM udelat zalohu stavajiciho systemu a pak muzes flashnout jinou ROM.

Kde si udelal chybu - nevim, nikde nepises, postup, jen, ze mas podezreni na ROM, a uprimne, co jsem pred nedavnem koukal, tak jsem videl "jako ICS" a lepsi verze, ale pritom bezeli na bazi oficialniho GB (2.3) a meli JEN zmeneny design + par fci navic...

Popis presne svuj problem, jak jsi k nemu dospel. Mozna se s tim jeste bude moct neco udelat. Obavam se ale servisu

EDIT: Precti si nasledujici navod. Je to moznost, jak nahrat FW bez nutnosti servisu...
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Flashnes pres ODIN nejaky FW, ktery si stahnes (nejlepe aktualni a primo pro tvuj telefon) - nepocitej s ICS, proste maximalne GB!
Kazdopadne bych byl rad, kdyby upresnil presny typ tve SGM jelikoz je jich nekolik verzi ty budes jeste potrebovat doporucit ten spravny FW... nerad bych tam cpal ICKOVOU verzi, pokud nemas icko.
(tj. napis kodove oznaceni pristroje - domnivam se, ze vlastnis s5570, ale stejne tak to muze byt i s5570i atd...)

úte 21.05.13 14:49
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina