My-mobile
Právě je sob 16.12.17 14:10

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Sd karta delikátny problém 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Sd karta delikátny problém
Caute mám taký jeden problém a už fakt neviem ako ho vyriešiť. kamarát má xperiu x8, a trošku som mu ho chcel potuniť. Bootloader má zamknutý a tak som mu tam nahodil stock romku, všetko beží v pohode ako má až na jednu vec a tou je sd karta. V mobile je, ale telefón ju ako keby nemôže čítať. Skúšal som full wipe, továrne obnovenie dát, formátovanie karty nič nepomohlo. karta je dobrá pretože v inom telefóne beží a keď prehrám origo software cez PC Companion tak karta ide jak má. Myslel som si že to bude chyba rom ale nieje, robí to na každej stock romke a na mojej druhej x8 žiadny problém (ale tu mám odblokovaný boot.). Tak Vás teda prosím o radu ako sprístupním tomu telefónu aby videl sd kartu na custom romke ?

P.S: len dodám že v ponuke nastavenia/ukladací priestor/tak tu mám možnosť pripojiť sd kartu neklikateľnú ale pod tým že zmazať sd kartu tak to môže a kartu mi zmaže.

Nestretli ste sa niekto s niečím podobným ?

//EDIT

ešte dodám že v recovery mi sd kartu ukazuje normálne ... tak už fakt neviem čo s tým google nepomáha :/
s systém mi ani neukazuje ako normálne že sd karta je vytianutá až keĎ ju ozaj vytiahnem mi to oznámy ..

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

sob 01.06.13 17:13
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Sd karta delikátny problém
Tak tohle se mi stalo u x10mini a resil jsem to dooost dlouho, sice se zprovoznila, ale nevim jakym zpusobem. Problrm byl, ze ji tel na minicm7 videl do te doby, nez sem ji ve ctecce pridal swap partition. pak ji nevidel, tak sla na format a opet v pohode. Ten swap jsem pak delal s kartou primo v telefonu, nekolikrat sem hazel tovar atd a nakomec se chytla i se swapem... slo o pomaleho kingstona 2gb... format pred panasonic sd formater a swap pres minitool

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 01.06.13 20:26
Profil Twitter Facebook
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Re: Sd karta delikátny problém
Ono je toto tiež kingston 2Gb myslím čo má kamarát ale žiaden swap tam nieje a ani iné partície tak myslím že v tom to tiež nebude. Skúsim sa s tým zajtra ešte pohrať a sformátovať to cez nejaký program a nie cez windows :)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

sob 01.06.13 20:38
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina