My-mobile
Právě je pon 11.12.17 01:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 HTC_IME mod. dela nechtene mezery 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek HTC_IME mod. dela nechtene mezery
stahnul jsem si tuhle aplikaci abych mohl psat jako na mobilni klavesnici a ne QWERTY ale kdyz napisu pismeno tak se pred nej udela mezera a to je na nic,nebudu prece furt mazat mezery..... urcite to jde v nastaveni vypnout ale neumim moc anglicky tak jestly nekdo mate tuhle aplikaci nebo by jste mi vedely poradit budu vdecny

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 02.06.13 08:12
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: HTC_IME mod. dela nechtene mezery
nechci nijak rypat, ale priznej si to, ze nejvetsi problem je mezi telefonem a zemi. Mas ty vubec v ty x8 neco, s cim problem nemas? Krome zapinani a internetu xD

Pokud si s necim nevis rady, je sice hezke, ze se ptas, ale obcas staci zabrouzdat treba ke slovniku, kdyz neznas jazyk. Navic mam takovy dojem ze drtiva vetsina klavesnici by mela zvladat vice jazyku, takze nekde v tom jejim nastaveni by i cestina mohla byti...

A ted budu za idiota ja, jelikoz nechapu, jak na x8 nemuzes mit tu klasickou mobilni klavesnici, kdyz to byl jakysi standart u dane verze androidu a znacky SE. X8 jsem nemel, ale v x10mini byla...

A jelikoz velka spousta lidi vyuziva qwertz nebo qwerty, bylo by fajne, kdybys aspon sepsal co vse je v tom nastaveni, aby ti clovek mohl poradit

ned 02.06.13 08:50
Profil Twitter Facebook
Expert

problem vyresen,proste jsem tam neco poklikal a jde to jak ma....a k tvym pripominkam...tenhle mobil je fakt smejd ae mam ho a musim se s tim smirit a nejak poprat..v nastaveni byla cesky jen pulka ;-) klasicka klavesnici si ja predstavuju tak ze mam klavesy 1-9 a na 2 je ABC na 3 je DEF atd. a tohle na x8 fakt neni...a kdyz v nastaveni je cca 15 polozek a kazda z nich ma po rozkliknuti dalsi tak jako vypisovat je tady vsechny je asi hloupost...tak to je vse :-)

ned 02.06.13 09:41
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

K mym pripominkam - asi ti neco chybi, protoze jsem nemel narazky na mobil, ale tebe. Rozhodne ti dost pomuze, kdyz si vezmes manual nebo neco na ten zpusob, proctes si navody na ruznych forech a kazdou aplikaci zvlast peclive prostudujes.

Zakladem pouzivani chytreho mobilu je minimalne trocha logiky a zaklady pouzivani PC, a hlavne klikat a koukat a scrollovat.

Nejhorsi vec, co lide jako ty udelali je, ze si poridili neco cemu nerozumi a nemaji snahu tomu porozumet. Navic nechapou, ze kdyz neco nejde, tak to proste nejde.

Android neni nic tezkeho, je to velmi intuitivni system. Vse jen zavisi na uzivateli

ned 02.06.13 10:04
Profil Twitter Facebook
Expert

Nevim co je na tom se zeptat,a mezitim hledat odpoved sam....netvrdim ze android je tezky ae chvily mi potrva nez ho pochopim kazdopadne mam snahu.....nevim proc me urazis ze mi neco chybi,tak jsem spatne pochopil tvou narazku no....a pokud ti vadi me dotazy tak je ignoruj...a nebudu se tady uz dal vyjadrovat,uz tak jsem OT

ned 02.06.13 10:25
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Pro více info o dané klávesnici a řšení případných problémů doporučuji pročíst originální téma na XDA-developers ;)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

Naposledy upravil MONT! dne ned 02.06.13 21:53, celkově upraveno 1
Pokládám to zde za vyřešené...lock. Kdyby byl problém, napiš SZ a obnovím to ;)

ned 02.06.13 21:52
Profil Twitter
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina