My-mobile
Právě je stř 13.12.17 10:25

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Lockscreen A7100 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 5 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Lockscreen A7100
Ahoj, tak zase po čase se mi něco povedlo :-D ségře sem koupil tenhle telefon, je to čína a jmenuje se to A7100.. problém je v tom že ona odjela a neřekla mi gesto jaké tam bylo tak jsem to zkoušel až se mi to povedlo bloknout úplně a teď to chce email a heslo jenže to sem dělal nové jen pro ten telefon a je to již dýl co jsem ho tam zadával takže s mojí pamětí si ho nemůžu pamatovat a nikde na pc sem přes ten gmail přihlášenej nebyl takže ani nevím jakej to je email natož nějaké heslo.. Nevíte co s tím ? Zkoušel sem recovery menu ale tam není možnost Hard Reset nebo Factory reset.. napadl mě tam nahrát nějaký Custom Rom jenže jaký a jak :( že já se do všeho se*u fakt.. :-D díky za všechny rady!

Naposledy upravil MONT! dne pon 03.06.13 00:33, celkově upraveno 1
Mírněme trošku ty emoce, jo? ;)

ned 02.06.13 12:46
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Lockscreen A7100
Vseobecne - jinou ROM nahrajes, pokud mas jine recovery, root, nekdy je treba flashovat specialne kernel, nekdy se flashuje primo cela ROM, drtiva vetsina potrebuje odemceny bootloader.

U "Cinanu" to je vzdy dooost divny a tezky a vetsinou to hranici se znicenim totalnim xD...

Prvni rada - jestli ti odjela sestra, tak ji napis, zavolej, google ucet urcite vyuziva i jinde (pokud to neni mladsi sestra)

Druha rada - priste se ne*er do cizich veci, takova ta hesla, gesta jsou tam z nejakeho duvodu.

A rada na zaver - kontaktuj prodejce/vyrobce. Sezen jejich internetove stranky a pozadej je o informaci, jak se tohle da udelat. (resetovat nastaveni). Nez ti ale odpovi, pocitej s tim, ze se segra vrati a mozna ho i odblokuje

----
btw. nevidel jsi v tom recovery FULL WIPE nebo neco s WIPE v nazvu?

ned 02.06.13 12:58
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Writer silver (1)

Bohužel tam Wipe ani to druhé není :( .. a ségra to neví jakej tam je mail :-D ten sem tam dával já protože ona nevěděla na co tam má bejt tak sem jí udělal jinej ale speciálně pro tenhle telefon, takže jinde se na něj nepřihlašuje a teď už nevím jakej to byl :( na kolik mě vyjde oprava/ odblokování v servise ? asi tak :-D

ned 02.06.13 13:36
Helper

Team member silver (1)

Konktuj vyrobce / prodejce. Nebo aspon napis cele oznaceni pristroje, nebo stranky kde jsi to kupoval, at se muzem podivat po netu my, kdyz tobe to zrejme nejde (stejne jako cteni vsech informaci, ktere jsem ti v predchozim prispevku dal)

CINSKE NAPODOBENINY se v CR neopravuji, natoz odbloky. Navic by to resili stejne jako kdekoli jinde - format / prehrani FW, coz pujde asi dost tezko xD

ned 02.06.13 13:44
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Writer silver (1)

Je to kupovaný z aukra konkrétně tohle
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 02.06.13 13:50
Helper

Team member silver (1)

xD Tak tos zabil, mohl jsi jeste usetrit a to minimalne 400Kc xD
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

K tematu -> pokud neumis anglicky, tak to nezkousej. Prehrani FW

A doporucuji si skontrolovat verzi FW (coz mas smolika), neb se muze stat, ze nebude spravne fungovat.

Poradne precist!!!!!

ned 02.06.13 14:08
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Writer silver (1)

Píše mi to že nemám nainstalovaný ovladače přitom sem je instaloval asi 3x.. nevim co s tim :(

ned 02.06.13 16:29
Helper

Team member silver (1)

Citace:
0. Be sure to have installed the correct drivers. For my SC6820-device I see 5 items in Win7-32bit-device-manager (ADB-Composite, 2 x COM-ports, 2 x USB devices: all without exclamation marks). You can use the drivers from the package folder "SCI-android-usb-driver-jungo-v4-.rar".

Pokud nepomohlo toto, tak jsi v riti, telefon zahod a priste NEKUPUJ CINU z aukra ani z jineho pochybneho obchodu... CINU NIKDY!!!!!!! A NAUC SE NELEZT DO CIZICH VECI

(btw. je CINA - falsa a CINA - original.)
FALSA = napodobenina stavajicich modelu jako je treba smazung, eriksom, El Dzi
ORIGINAL = huhnawei, STE

Kdyztak zkus pohledat na xda, vic ti uz poradit nemuzu. Kdo vi, jaky ovladace tam mas. A kdo vi, co to mas za tu kepku z ciny...

ned 02.06.13 16:36
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina