My-mobile
Právě je úte 12.12.17 07:31

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Tapeta 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek Tapeta
Dobrý den
Mám problém s nastavováním tapety a to takoví že když si chci nastavit jato tapetu nějaký obrázek tak to po mě chce vždy abych to vyřízl
neexistuje nějaký program přes který by šlo nastavit jako tapetu celou fotku a né jen výstřižek

představoval bych si to takhle:
když bych měl tablet naležato tak bych tam měl celou fotku a když bych měl tablet na stojato tak podle toho jestli jsem v menu na ploše úplně na levo nebo na pravo tak je vidět spíš ta strana nebo ta druha prostě že se to posouvá
snad to chápete

předem děkuji za odpověď

sob 20.07.13 14:44
Profesionál

Poděkovali mu: 75 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Re: Tapeta
Toto by sa malo diať úplne samozrejme.. Ak máš tablet 16:9, tak musíš daný obrázok orezať tak, aby sa ti vošiel do displeja... A to s otáčaním by malo fungovať tak, ako si to opísal, tapeta sa bude posúvať.. Ja by som na tvojom mieste našiel originál tapety pre tvoj tablet, alebo orezať daný obrázok... :-)

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 20.07.13 14:49
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Ano, existuje - Crop Wallpaper:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

nebo Image 2 wallpaper:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

fastfeed: Úplně tak samozřemé to není ;)...Nelze vždy najít vhodné rozměry, navíc jsou rozměry v případě rolovací tapety dost nemožné, takže se blbě hledá optimální velikost tapety ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 20.07.13 14:49
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 75 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

MONT! trochu zle som to opísal.. Samozrejmé malo byť to, že pre vhodné nastavenie tapety sa musí tapeta orezať.. Ale beriem to.. Trochu som sa sekol.. :-)

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 20.07.13 14:54
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Ano, jenže ořezáním tapety často přijdeš o to, co právě na tapetě chceš ;)...ořezání není řešení, ořezat to můžeš klidně až v zařízení, protože ti stejně při nevhodných rozměrech nic jiného nezbyde.

Pokud se bavíme o optimálním rozlišení tapety při rozlišení displeje 480x800, mělo by to myslím být 960x800...pak se ti tapeta vleze na displej celá a i rotace bude fungovat optimálně.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 20.07.13 15:48
Profil Twitter
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina