My-mobile
Právě je pon 11.12.17 14:29

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 root tabletu 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek root tabletu
zdar lidi potreboval by som root -nut moj tablet hlavne kvoli ukladaniu dat od hier a app na pametovku je to mozne??? a ak ano akym programom alebo rom? (podmienka aby zostala zaruka mam ho tyzden:/) mobil som uz rootoval aj rom prehraval ale s tabletom nemam skusenosti :/
model PMP7280C3 (bez 3G ) s androidom 4.1.1

daco mi uz radili v tomto topicu ale bohuzial nikto nemal zaujem poradit mi dalej :/

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

sob 27.07.13 15:02
Profil Steam
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek Re: root tabletu
nechápu proč řešíš tohle když v jiném topicu píšeš že ti nejde připojit tablet k pc,přesněji že ti nejde připojit vypnutý tablet.Vyřeš nejdřív tenhle problém a pak zkus návod co psal fastfeed...

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 27.07.13 19:04
Nováček

dobre pardon aby som to upresnil on pripojit ide ale ovladace co su v odkaze su pre verziu s 3G ( pre sim kartu ... ) ja mam bez 3G (bez sim..) cize ovladace nejdu aj ked to pc vidi nenaistalujem to rucne s tymi s 3G :wink: a tym padom to nepripoji vo vypnutom stave tak aby som s tym daco mohol robit ked nevie ako s tym robit ( bez ovladacov)

ned 28.07.13 16:54
Profil Steam
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

o.k takže potřebuješ správné ovladače chápu dobře? hledal jsem je ale marně,zkusím ještě pohledat ale napiš do sekce hledám možná ti někdo pomůže a taky mužeš zkusit napsat SZ penthalerovy což bych zkusil,on ví snad vše :-D

ned 28.07.13 20:03
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Trošku to zkrátíme... napiš na androidforum, odkud pochází i ten návod na root 3g verze. Já osobně tam řeším root pmp3970b, takže jsem na tom celkem podobně jako ty...

Sorry za "reklamu", ale Prestigio se snad jinde ani nedá řešit, pokud nejste číňan nebo rus xD

ned 28.07.13 20:33
Profil Twitter Facebook
Nováček

dobre aj tak rozhodne dik skusim teda stastie tam :wink: hadam prvy krat co mi my-mobile nepomohlo s problemom :ach:

ned 04.08.13 16:06
Profil Steam
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

btw. root svého zařízení jsem vyřešil... návod jsem napsal zde na fóru, ale nevím, jestli ti pomůže... problém je, že musíš mít minimálně standardní ovladače pro android, takové aby ti to detekovalo nějaké zařízení.

mě to šlo bez problémů, našlo to nějaký aosbis ;)
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 04.08.13 16:10
Profil Twitter Facebook
Nováček

idem to vyskusat velmi dakujem hadam pojde a samozrejme ze ide unroot ked to neodomyka bootloader ze ? :)

ned 18.08.13 12:17
Profil Steam
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina