My-mobile
Právě je pon 18.12.17 17:32

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
 ROOT Xperia SP 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek ROOT Xperia SP
jak mám ROOTnout telefon aniž bych ztratil data v telefonu? Teď mám sony xperia SP a předešlí mobil byl sony xperia X8 a když sem si na tom starém telefonu předělával android na verzi android 2.3.5 (froyo rom) tak jsem všechna data ztratil a přitom jsem dodržel všechno jak bylo řečeno na videu :-( .. teď bych ho chtěl ROOTnout ale nechci zase o všechno přijít

Naposledy upravil 1337 dne stř 28.08.13 18:25, celkově upraveno 1
Upravený název, rozděleno a přesunuto.

stř 28.08.13 17:50
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Re: ROOT Xperia SP
Bohužial pri roote sa vo väčšine prípadov vymažú dáta, ale tu je spôsob ako ho rootnuť a dáta by mali zostať ( nemám to ale otestované). Je to pre zamknutý bootloader
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Odporúčam ti ale odomknúť bootloader a nahrať tam custom kernel, zvýši ti to výdrž batérie a pod. Ale pri odomykaní stratíš všetky dáta. Ak by si čokoĺvek ohladom xperie p potreboval ozvy sa, sám ju mám ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

stř 28.08.13 19:41
Nováček

tak děkuju :-) uz jsem to zhlednul a vypada to fakt snadne ;-) az budu mit k dispozici wifi tak se do toho pustim at si muzu zase vse stahnout zpet :-) urcite se ozvu :-) ja su takovy rypalek ze s tim mobilem musim porat neco delat :-D ale kolikrat vbec nevim jak na to :-D

čtv 29.08.13 08:04
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

zkus na to SRSroot.Dost lidem to pomohlo a je to bez ztraty dat.Mozna ti bude na to fungovat..

čtv 29.08.13 10:21
Nováček

ten SRS root jsem ted zkusil ale nejde mi nevim proc :( píse mi to tam

"19:20:06 [+] Root Failed: Resume Exploit 4.
19:20:06 [+] Testing exploit: root4 (please wait..)
19:20:09 [+] Device Reboot #1 (Wait till it's started)"

ze zacatku to jede v pohode pak se me to zepta na neco s nazvama "FRODO", "ARAGORN" a "LEGOLAS" tak dam OK a jede to dal a pak to tam hodi tohle a resetuje se mi mobil a ale rootle to neni.. nevite co s tim? :)

čtv 29.08.13 18:23
Profesionál

Poděkovali mu: 75 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Tvoj mobil nato potrebuje iný exploit/ resp. Nieje podporovaný. Postupuj v návode aký postol Bison.. :-).
Ešte by si mohol skúsiť framaroot, ten by mohol ísť.. Data sa ti nevymažú :-)

čtv 29.08.13 19:13
Profil Skype
Ex-Tým

Jediný návod ako ho rootnuť je ten môj alebo potom odomknúť bootloader, keby to išlo cez ten srs root tak by to bolo aj na xda a nevymíšlali by ten návod čo som písal vyššie ;)

- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

čtv 29.08.13 19:30
Nováček

ani ten framaroot mi nejde :-/ asi nezbyva nic jineho nez ztratit data .. ale jeste me napadla jedna vec ja to chci hlavne kvuli programu gameCIH tak jestli neexistuje jeste neco podobneho ale abych nemusel ROOTnou telefon ;-) abych si mohl kdyztak hazet prachy do her a co jsem zatim videl tak jediny gameCIH byl na to udelany :-)

pát 30.08.13 18:15
Ex-Tým

Tak niektoré hry majú už cracklú apk kde máš od začiatku nekonečno peňazí atĎ, nieje to ale u všetkých, záleží akú hru ;) .. a ten návod čo som ti písal ja pri ňom dáta nestratíš (aspoň by si nemal), jedine keby odomykáš bootloader ;)

- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

ned 01.09.13 13:41
Nováček

už to mam ROOTle .. diky za pomoc ;-) .. jestě mám jednu otazku ja ten gameCIH vbec nechapu jak pouzivat :-D ja to chci na dungeon hunter 3 a to sem si precetl asi 2x ten navod co tu je :-D tak sem nasel pak dungeon hunter 3 hack tool a je to jednoduche ale nemam to kde stahnout uz to hledam jakou dobu a vzdycky najdu jenom neco kde musim poslat SMS za 100,- a pak to stahnu a to nechci tak jestli nemas nejaky odkaz na ten hack tool nebo data ktere si jenom zkopiruju do dat v mobilu :-)

ned 01.09.13 15:15
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Gamekiller je mnohem lepší aplikace a funguje na stejném principu vyhledávání a modifikování hodnot... Když jsi ale nepochopil gamecih, tak s gamekiller ti to nepůjde taky.

Jde o jednoduchou věc - máš určitou sumu zlaťáků, tu si zapíšeš a vyhledáš v gamekiller/gamecih. Problém je, že těch hodnot ti může vyběhnout stovka a ty musíš změnit jen jednu, konkrétní.

Takže se vlastně přepínáš ze hry do gamekiller a zpět a ve hře si třeba něco koupíš za ty zlaťáky, tím se hodnota změní a ty už po návratu do gamekilleru hledáš "změněnou" hodnotu, nebo tu hodnotu, kterou máš aktuálně ve hře...

Vyzkoušej si to párkrát na něčem jednodušším a uvidíš... xD

ned 01.09.13 15:27
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina