My-mobile
Právě je stř 07.12.16 23:13

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Polofunkční Google Talk 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek Polofunkční Google Talk
Zdravím. Asi tejden mi blbne Talk... Začalo to tím že mě na příchozí zprávu neupozorní ani zvukem, vibrací a ani se nezobrazí v liště, zpráva jako taková tam ale je... Včera sem dokonce zjistil že když sem na wifi tak sem offline... Nepomohl restart telefonu ani vymazání dat aplikace... Mám Xperii SP, verzi softu 4.1.2 bez úprav... Dřív mi to fungovalo bez problémů a na ten Hangout či co to je aktualizovat nechci, všichni na to nadávaj, je nějaký řešení aniž bych zkoušel přehrávat soft?

Odesláno z mého C5303 pomocí Tapatalk 4

stř 11.09.13 19:01
Profil ICQ
Moderátor

Poděkovali mu: 523 x
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: Polofunkční Google Talk
Také tě zdravím :)
"Přehrát soft" není vždy to nejlepší a nejrozumnější řešení ;) Google Talk pracuje na určitých protokolech a s příchodem Hangoutu bylo dost věcí změněno. Podpora pro Talk se pomalu vytrácí a vše se směřuje k Hangoutu. "Všichni na něj nadávají" - a sám jsi ho vyzkoušel? Já ho používám každý den a nedal bych ho z ruky. Nastavení obsahuje opravdu velké množství, tudíž se opravdu nemáš čeho bát ;)

Ale jestli tě Hangout opravdu neláká, tak zkus v Google Talku vymazat data. Budeš aplikaci muset nejspíše znovu nastavovat, ale za zkoušku to stojí. Pokud to tvůj problém nevyřeší, napiš. :)

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 12.09.13 06:07
Profil ICQ
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek 
Tak sem aktualizoval ale změna se nekoná, ani Hangouts neupozorňuje... Data sem už smazal, přihlášení znovu to ale nechtělo tak už nevím co s tim...

Odesláno z mého C5303 pomocí Tapatalk 4

čtv 12.09.13 09:45
Profil ICQ

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina