My-mobile
Právě je úte 06.12.16 17:04

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Formátování interní sd karty v JB 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Formátování interní sd karty v JB
Už zase jsou potíže s malou vnitřní pamětí v tabletu, ( kapacita pro uživatele 5.5 GB a po přesunutí sd dat mých větších aplikací nebo spíše her-volno jen 3.94 ten 1.5 gb asi jsou ty mapy a další aplikace, co tu už byly...) takže jsem si teda dal vše, co chci (také jsem zjistil, že mi hra The Simpsons:TO funguje i po přesunutí 350mb dat na extsd :D ) na novou externí sd kartu, pak jsem chtěl jako na svém starším ICS tabletu formátovat vnitřní paměť, samozřejmě tam žádné takové tlačítko nebylo :D
Jak jsem zkoušel hledat, asi jediná možnost je nějak přes pc nebo možná s rootem, ale taky prý byly problémy..

Jak teda naformátovat vnitřní paměť v JB? Snad to jde bez rootu..

(jedná se o Acer Iconia b1-710)

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 02.10.13 19:35
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Formátování interní sd karty v JB
Naformátovat jde tak, že uděláš factory reset a u tohoto kroku by ti to mělo nabídnout i smazání dat úložiště USB/interní paměti. Tato volba tam ale nemusí nutně být nebo může být schovaná kousek níž, abys musel skrolovat dolů (třeba u Nexus 7 to tak je). Bez rootu to snad ani jinak nejde, s rootem to lze provést pomocí CWM recovery ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 02.10.13 20:29
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Infernusi obavam se,ze "formatovanim" toho moc nevyresis,protoze kdyz to dostanes do podoby jak to mas ted,tak budes mit ten prostor stejne tak nejak zabrany.Zkus si projit v nastaveni/Spravce aplikaci/Vse vsechny aplikace co tam mas a u tech prezranych dej smazat data.Sice si je pak musis znovu nastavit,ale zbavis se toho bince co na sebe nabalily.Treba FB messinger toho na sebe nabaluje hodne,nebo treba i Google Maps to umi.Tim si to misto uvolnis bez ztraty nastaveni ostatnich programu co tam mas..

čtv 03.10.13 08:24
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

To je sice fakt, ale i když si uvolní cache, zbaví se sotva 200-250 MB...ale možnost to je, to jo :)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 03.10.13 12:09
Profil Twitter Facebook
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

chces smazat vnitrni pamet pro instalace nebo vnitrni pametovku? U toho druheho ti postaci spravce souboru, napr. es file manager, root neni treba.

u prvni moznosti pouze format zarizeni

čtv 03.10.13 12:40
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

MONT!:myslel jsem tim data co si aplikace stahuji do svoji slozky pod /data/data/ a pak slozka pro danou aplikaci.Mam ted napriklad v Messengeru 5MB dat,jsou to vylozene jen ulozene konverzace,neni to soucasti cache a uz jsem tam mel i 50MB a to same jsem mel pod mapama od googla.Pod samotnou cache se alespon u me nic neuklada a mam tam pres 700MB nevyuziteho mista,takze na nic.

MONT!: já myslel složku data/data a k tomu i cache ;)...cache jsem před týdnem mazal po cca 2 měsících a dělalo to vcelku slušných 180MB...

čtv 03.10.13 12:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina