My-mobile
Právě je úte 06.12.16 13:07

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

sencor element p400 uloziste 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek sencor element p400 uloziste
Zdravim poridil jsem si telefon znacky a typu sencor element p400 ale resim docela malo mista s ulozistem potreboval bych nejaky navod na root telefonu aby se mi vse instalovalo na pametovo kartu,pokud by mi nekdo mohl nejak pomoci ci poradit byl bych vam moc vdecny..zatim mnohokrat dekuji za pomoc

čtv 17.10.13 11:19
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: sencor element p400 uloziste
Chceš několik věcí naráz. Za prvně, je potřeba samotný ROOT a pak teprve možnost přesouvání/instalace na paměťovou kartu.

ROOT je brnkačka, ale pro Sencor? Tak rozšířený mobil? xD
Můžeš zkusit některé z novějších možností, v sekci návody je o tom zmínka. Framaroot, motochopper.
Ale nepočítej, že by to mělo nějaký efekt, může, ale spíše nemusí.

Pokud budeš úspěšný, tak si pročti ->
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
V opačném případě se poohlédni po zahraničních webech nebo konkurenci (ano, posílám tě ke konkurenci) tady neuspěješ.

A jen osvětlení - každý mobil má svá specifika, možnosti rootu se liší nejen od značky, ale i od modelu jednotlivých značek. Na něco funguje to a na něco tamto. Něco jde i pro více modelů různých značek. A pak rozšířenost a obliba mezi vývojáři a "hackery", kteří se o značku zajímají.

Sencor mezi ně nepatří. Takže otestuj, co tu je (ne ty staré, jen ty dva, co jsem ti psal) a pak se poohlédni jinde. (a příště ne sencor xD)

čtv 17.10.13 16:56
Profil Twitter Facebook

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina