My-mobile
Právě je pon 11.12.17 23:48

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 OTA Aktualizace 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek OTA Aktualizace
Zdarec,mám problém s aktualizací pro tablet Prestigio PMP3270B.Vlezu do nastavení,informace o systému,dám další aktualizace systému a vyskočí my že byla nalezena nová aktualizace,po "tapnutí" na ikonu stáhnout se na SD Kartu (4GB) začne stahovat soubor Update.zip.
Po stažení mě vyzve aby restartoval tablet.Hned po restartu tablet najede do Recorvery Menu a podle informací co mě to psalo před stažením mám
"tapnout" na Install Update from External Device,jenže když to dám tak mě to dole žlutě napíše E:failed to mount /sdcard.

EDIT: Před stažením updatu mě upozorňoval že před stažením SDčko naformátovat na FAT32 (formátoval jsem ve Win7) a nemám dávat Rychlé Formátovaní to jsem udělal a stejnak stejný vysledek...

Nevíte kde dělám chybu?

ned 20.10.13 18:21
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: OTA Aktualizace
Udělal bych to asi následovně. OTA update bych smazal, podíval se na stránky prestigio a stáhl archiv odtama. Ten jednoduše rozbalil dle instrukcí v něm na paměťovou kartu, vypnul tablet a spustil ho.

V tomhle případě se aktualizace začne automaticky sama, pokud jsi postupoval dle návodu a správně vložil soubory.

OTA někdy zlobí...

mimochodem, ta hláška je divná, neb SDCARD je v základu vnitřní paměťovka... xD

ned 20.10.13 18:33
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: OTA Aktualizace
Mám v Tabletu 2GB interní a 4GB klasický SDčko,zkoušel jsem vytáhnout SDčko a jestli se začne OTA update stahovat na ty 2GB vnitřní ale bez úspěchu prostě se to tváří jako že tam nic není...jinak postup z Win (phoenixcard atd..) jsem zkoušel taky ale uvíznu u toho když mám vybrat zařízení zvolím G: (tak se mě ukazuje SDčko ve Winech) ale tlačítko burn nemůžu zmáčknout :-/

//EDIT

Teďka jse na tu hlášku dívám tak přesně zní:

E:failed to mount /sdcard (Invalid argument)

ned 20.10.13 18:56
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina