My-mobile
Právě je pon 11.12.17 19:51

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Zamklé Prestigio 8 PMP5780D 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Zamklé Prestigio 8 PMP5780D
Dobrý den ,prosím vás večer jsem blbnul na tabletu s gesty na zamykání až jsem ho zapoměl:-) při mé smůle ale bohužel asi po 20 pokusech naběhla otázka gmailu a heslo a ja zapomel jaky gmail zde byl a ani přítelkyně neví . při pokusu zapnout tablet se stiskem obou hlasitostí a zapínacího tlačítka naběhne logo androidu s otevřeným krytem a červeným vykřičníkem ovšem ale žádný nápis ,tabulka ani nic na výber (u HTC EVO se mi to stalo při reset režimu nebo jak se tomu říka jsem vybral reset a telefon byl jako bych ho rozbalil:-) tablet nic nenabízí při pokusu nahrát firmware přes USB z jejich stránek sem ale neuspěl. Při instalaci USB nerospoznalo zařízení a tak v tento počítači jsem chtěl ovladač na USB nainstalovat ručně ale PC mi nenajde ovladač ve složce kde podle jejich (prestigio ) má být. nějaká pěkná radička by nebyla? už jsem volal pánovi nějakému ale ten že mi to udělá na počkání za 150 Kč :-) nejsem snad takový tele aby to taky s vaší pomocí nezvládl:-) díky moc za vaše rady 24/7 na emailu rasi1357@gmail.com / 773941743 (o2) :-) :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

úte 22.10.13 22:19
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Zamklé Prestigio 8 PMP5780D
zkus power a volume nahoru, to co jsi zkousel je vstup do flash modu. xD

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 23.10.13 13:30
Profil Twitter Facebook
Nováček

Tak teď jsme přišel z práce a výsledek je stejný android panďulák s trojúhelníkem v břiše:-) obávám se že se bude asi muset nějak předělat nebo nevím..:/ nerozumím tomu moc:-)

stř 23.10.13 14:26
Helper

Team member silver (1)

Tak pak uz jen zkusit volume minus a power, nektere mobily / tablety to maji prohozene.

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 23.10.13 15:02
Profil Twitter Facebook
Nováček

To jsme mohl dopsat :-) bohužel taky nepomohlo:( pak už jen skusit přehrát ten software podle návodu prestigio (volně stažitelného z jejich webu) a skusit to z jiného PC protože mojemi nenajde ten patch na nastavení USB aby se mohl přeinstalovat co???

stř 23.10.13 16:00
Nováček

AAAA:-) nebylo tak těžké jen hledat , přímo prestigio na svých stránkách uvádí radu a ta je: 1)zapnout flah mode bez textu(volume + a dlouho drzet power tlačítko) naběhne android panďulák s otevřeným krytem a výstražný vikříčník.
2)přidržet na 1-2 sec tlačítko na vypnutí a máčknout volume + a poté pustit volume a o sekundu déle i power (proces dělat rychle aby jste si nevypli tablet) =naběhne menu asi 9 řádku pohybujete se + a - volume.
3) najet na wipe data/factory reset smaže jen uživatelské nastavení zůstali mi fotky i MP3(proces trvá okolo minuty , je závislý na rychlosti tabletu )
4) dlouhým podržením power tlačítka tablet resetujete (já ho pak nechal asi minutu bez náběhu, ale asi nemusíte poté naběhl jako nový všechno nastavení chtěl+ tutorial a plocha ... pokud se s tím někdo potká snadmu moje rady budou dobré

Manuál ze stránek prestigia.com ale pro 10.1 tab
tudíš tuším že je návod pro většinu tabletů kdy
po zapnutí volume+ a poweru nenaběhne hned menu.
(operace na 2 minuty googling na 4 hodiny :lol: :lol: )

pát 25.10.13 17:51
Helper

Team member silver (1)

Hm, tak to je krutý, ale zvláštní je, že tohle recovery menu se mi pokaždé povedlo spustit jen tak, že jsem ve vypnutém stavu chytil VOL+ a držel spolu s power... dokud tam nenaběhlo.

Tak nevím, jestli každé prestigio tabletítko to má jinak, ale dvě které jsem měl v ruce tohle uměli standardně. xD (schválně to zkus tak jak jsem psal... vypnout tablet, chytnout volume+ a nepustit, k tomu zmáčknout power a nepouštět ani to, dokud se neobjeví recovery, těch tvých x řádků)

pát 25.10.13 17:56
Profil Twitter Facebook
Nováček

Tak jsem to držel zmáčklé od 12:05 do 12:10 a nic akorát těžký otlačky na ukazováčku :lol: :lol: :facepalm: :ach: zajímavý , jak jsme psal tohle je návod z 10.1 tab.

sob 26.10.13 11:11
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina