My-mobile
Právě je stř 13.12.17 02:38

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Cyanogenmod-Telefon nejde zapnout 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Cyanogenmod-Telefon nejde zapnout
Ahoj,
zkoušel jsem do svého Galaxy mini dostat Cyanogenmod. Prvně jsem si telefon rootnul. Snad úspěšně. Potom jsem si stáhnul soubor "cm-10.2-20130911-UNOFFICIAL-tass.zip", dal jsem ho na sd kartu a podle své vlastní intuice (zřejmě ta chyba) jsem šel do Android system recovery>apply update from sdcard> vybral jsem ten zip. Potom jsem dal reboot, naskočilo logo Samsung Galaxy mini, jenže u toho to vždy skončí. Telefon už se nezapne. Vím, že jsem asi idiot, když dělám něco, v čem se nevyznám, ale prosím o radu, jak se z toho vymotat. Momentálně můžu jen do Android system recovery.

ned 03.11.13 11:03
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Cyanogenmod-Telefon nejde zapnout
u vypnutého telefonu drz minus hlasitosti,home a zapni ho.Tim se dostanes do download modu.Pak si tam nahraj něco jiného za pomoci programu ODIN,muzes tam i nahrat original ROM z Kies..

ned 03.11.13 11:11
Ex-Tým

Poděkovali mu: 246 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre silver (1) Team member silver (1) Helper (1)

Příspěvek Re: Cyanogenmod-Telefon nejde zapnout
Záleží také na tom, zda byla ROM určena přesně pro tvůj model SGM. U Smažungu existují verze s "i" a bez "i", mezi nimiž je velký HW rozdíl.

[ Post made via Windows Smartphone ] Obrázek

Bring back HiFake.

stř 06.11.13 07:38
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina