My-mobile
Právě je sob 16.12.17 14:09

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
 U niektorých videí online mi neidú titulky 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 8 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek U niektorých videí online mi neidú titulky
Zdravím, na mojom mobile som si chcel zapnúť seriál, ktorý mi síce išiel, ale titulky nie, a nenachádzal sa tam okrem hlasitsti, režimu na celú obrazovku, priebehu videá a tlačidla stop/play už nič. Pritom na pc titulky fungovali, neviete ako by som to mohol s tými titulkami spustiť aj na mobile? Diki

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne ned 10.11.13 13:10, celkově upraveno 1
Upraven název tématu.

sob 09.11.13 10:52
Profil Skype
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

Příspěvek Re: U niektorých videní online mi neidú tituly
1) Přes co přesně pouštíš videa ? --> nějaký internetový prohlížeč nebo program ?
2) Když přes program tak jaký
zkus být víc konkrétní

A pokud vím, tak v programu pro Android MX Player si ty titulky můžeš stáhnout z jinama a vložit je do videa ;)

sob 09.11.13 23:19
Profil Skype
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Jenže on si pouští ty videa online. Takže titulky asi těžko stáhne a vloží. Ale připojuji se k otázce jaký prohlížeč používáš?

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 09.11.13 23:44
Pokročilý

Writer bronze (1)

Mno používam predinštalovaný google chrome a kukám seriály online na teevee.sk, niektoré mi idú v pohode (závisí to od toho na akom servri sa video nachádza), ale napríklad nejaky ruský server s názvom myvi mi napíše, že sa nedá ani spustiť a pri niektorých, ktoré spustím kde majú byť titulky, tak ich nezobrazuje. Sú ešte také kde mi dole v rohu videa píše jw player a ked kliknem na video, tak mi zacne cosi stahovat - neviem čo, nedá sa to ani otvoriť. Pravddaže sú aj také čo idú v pohode.

ned 10.11.13 10:29
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

S tímto problémy byly, jsou, a budou, neuděláš s tím nic. Většina videí je na flashovém principu, se kterým mají Androidy problém, nicméně Chrome by flash podporovat měl. Můžeš zkusit ručně nainstalovat Flash Player odtud (cca v polovině stránky jsou odkazy pro Android 4.0, ty stáhneš):
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

a pak doporučuji zkusit stáhnout pro jistotu i jiné prohlížeče a zkusit v nich otevřít daná videa - např. Dolphin Browser, Operu Mobile a jiné.

Pokud ani to nepomůže, potřebuješ přehrávač, který bude podporovat formát staženého videa (což je podle mě nejjednodušší a osobně radši videa stahuju než se na ně dívám online). Formát je většinou .flw, osobně doporučuji pro přehrávání Dice Player, který má nízké nároky na výkon, nemá problémy s titulky a podporuje HW i SW akceleraci videa, takže by neměl být problém se zvukem, což např. MX Player občas mývá.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 10.11.13 11:31
Profil Twitter
Pokročilý

Writer bronze (1)

MONT a nevieš prečo mi pri niektorých seriáloch píše dole v lavom rohu jw player a keď dam play filmu, tak mi začne niečo sťahovať, má to nejak 170 MB a nedá sa to potom otvoriť keď to stiahnem.

PS: stiahol som ten flash, normalne ho nainstaloval a teraz čo? lebo keď spustím videá je to to isté.

ned 10.11.13 11:56
Profil Skype
Legenda

JW Player je internetová aplikace na přehrávání videí, to píše na hodně serverech s online seriály a filmy.

Stáhneš Flash, stáhneš Operu Mobile. Nastavíš Flash a je to.

Psal jsem, že pokud ti to video stáhne, tak si nainstaluješ aplikaci Dice Player, která si s tím formátem určitě poradí.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 10.11.13 12:19
Profil Twitter
Pokročilý

Writer bronze (1)

Diki mont ale opera mini strašne blbne a flash cez to vôbec nefunguje, ani videá, ktoré mi išli na chrome, ale riadil som sa tvojou radou čosi som poskúšal a musím napísať, že najlepši na videá je mozila beta vďaka rýchlosti, jednoduchosti a hlavne podporuje flash a titulky tiež. Vždy sa ma to pred spustením videa spíta, či chcem aktivovať doplnok a video ide prakticky ako na PC alebo Notebooku, aj ruské servri. Diki moc mont. Mozilu beta na toto odporúčam

ned 10.11.13 12:57
Profil Skype
Legenda

Já taky nepsal Operu mini, ale Operu Mobile!!! Čti pořádně, co ti lidi radí ;)

ned 10.11.13 13:10
Profil Twitter
Pokročilý

Writer bronze (1)

Příspěvek Re: U niektorých videí online mi neidú titulky
Pardon :D moja chyba.

ned 10.11.13 13:33
Profil Skype
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina