My-mobile
Právě je ned 17.12.17 09:02

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Pár dotazů HTC EVO 3D 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Pár dotazů HTC EVO 3D
Zdravím Androiďáci

mám pár dotazů.. Pouze se chci ujistit, jestli jsem si to dobře z XDA přeložil :)
(Nejsem úplný začátečník kdysi jsem měl k550i -> w610i + delfy ... ovšem s androidem tolik zkušenostní nemám) Bude mi za měsíc končit záruka a už mě origo romka fakt rozčiluje. Chápu-li dobře :

1. Stačí odemknout bootloader přes HTCDev
2. Flashnot si tam recovery nějaký (zajímalo by mě jaký je z vašich zkušeností nejlepší
)
3. Flashnout romku..
4. když bych chtěl i kernel tak musím mít s-off ?

chtěl bych se pokusit o tohle
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Případně nemáte někdo zkušenosti s tímto ?
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

(asi tu budu za idiota že se tak "debilně" ptám, ale nechci aby telefon odešel ještě do věčných lovišť ... a citátem : Lepší být 5 minut idiotem než jím zůstat celý život)

Všem co tu napíší něco konstruktivního předem děkuji.. A ti co by chtěli jenom kritizovat a prudit slovy " najdi si to sám" radši ani nepište :)

pon 11.11.13 09:39
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina