My-mobile
Právě je ned 17.12.17 07:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Acer Iconia b1-710-skoro kompletní nefunkčnost 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Acer Iconia b1-710-skoro kompletní nefunkčnost
Takže, rootnul jsem si tablet Acer Iconia b1-710, na xda-developers psali, co by se nemělo dělat na těch Iconiích s rootem, jedna z nich bylo Change dpi, samozřejmě, já debil, jsem to dneska zkoušel, skončilo to nefunkční částí displeje (asi 0.65 displeje nefungovalo, ale na dotyky to tam reagovalo), nastavoval jsem si dpi na 125 z původních 160. Tak jsem se zkusil při téhle "slepotě" znovu dostat d Pimp my ROM a nastavit to zpátky, jenže jsem neviděl, na kolik to dávám, takže jsem to dal až moc, nic nebylo lepší, jen bylo vše jak na mobilu. (jo a k záloze jsem se při tom nedostal..)
Tak jsem zkusil tovární nastavení, které to změnilo tak, že displej funguje, ale je to jak na mobilu a nejhorši je, že nefunguje UI systému(tzn. lišta s home,back, tamto poslední tu není) a launcher.
Za těhle podmìnek se dostanu přes chytré karty do chromu nebo toho původního prohlížeče. Zkoušel jsem stahovat znova něco na dpi change, ale i když se už dostanu do stahování, apk to nechce otevřít.Přes GP to nejde žádným způsobem.

Moc tomu nerozumím (to už je jasné z textu víše), ale nešlo by to nějak vyřešit nahráním nějakého čistého firmwaru (mám RV04RC01), kde by jakoby nebylo to dpi změněno? Přes extsd a recovery menu.
Už jsem dost zkoušel hledat, ale nic :(..

Jo a s reklamací by byl taky problém.. tento tablet jsem vyhrál, takže nevím, jak to řešit, ještě k tomu s rootem.
Potřebuju vlastně stock rom pro Acer Iconia b1-710
Tak už se mi i podařilo dostat se do GP (zajìmavou cestou- lockscreen-chytre karty-otevrit nejaky odkaz v normalnim prohlizeci-stahnout neco-poslat pres bluetooth-zpet v nastaveni-aplikace-gp-spustit xD takze nova launcher a vsechno uz zde mam, jen ui systemu moc nefunguje...)

Hmm tak po takovým tom základním zavádění aplikací jsem zjistil, že by se tablet dal používat, ale musel bych upravit dpi, pořád tam je asi 228, ikdyž jsem to měnil a hlavně, aby jsem tu měl lištu s home,back a to 3. a aby se mi v 70% zmáčknutí power tablet nerestartoval.
Škoda, že mi nejde LMT launcher, ikdyž je Acer Iconia podporovaný.. :(

To jsem teda pěkné ten tablet doj****..
[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne ned 17.11.13 18:13, celkově upraveno 1
Nejde mco poznat, co vlastně chceš...ale přesunul jsem to do Poradny.

ned 17.11.13 17:59
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Acer Iconia b1-710-skoro kompletní nefunkčnost
Tak lidé z XDA Developers poradili
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
(Stock ROM pro Acer iconia b1-710)
Kdyby někdo chtěl..:-)
Ale ještě jsem to nevyzkoušel..
Někdo psal, že to nefunguje..
[ Post made via Android ] Obrázek

úte 19.11.13 18:11
Profil Skype
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina