My-mobile
Právě je ned 17.12.17 09:12

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Huawei Ideos U8150 - WiFi Error 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Huawei Ideos U8150 - WiFi Error
Zdravím,

mám mobil Huawei Ideos U8150. Když chci ale zapnout WiFi, napíše mi to Error. Sice se jedná o jiný typ telefonu, ale mám přesně stejný problém jako na tomto videu:

Jen v mém telefonu mám:
Android Version: 2.2.2
Baseband v.: 22201003
Karnel v.: 2.6.32.9-perf
Build no.: U8150V100R001C183B853

Prosím, ví někdo jak tento problém vyřešit, někde jsem četl že resetovat mobil do výrobního nastavení, ale to vůbec nepomohlo. Tak nevím?

Naposledy upravil MONT! dne stř 20.11.13 20:35, celkově upraveno 1
Video vloženo do tagu "youtube"

úte 19.11.13 21:52
Profil Twitter Facebook Steam
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Příspěvek Re: Huawei Ideos U8150 - WiFi Error
Skúšal si vybrať sim reštartnúť mobil a potom to skúsiť bez sim ? Najlepšie riešenie ale bude nahrať nejakú CM custom romku s vyšším androidom. Telefón bude rýchlejší, plynulejší a malo by to vyriešiť aj tento problém ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

stř 20.11.13 09:19
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

pokud jsem se docetl spravnych parametru tveho modelu, tak to budes mit docela hodne tezke. Nejedna se o novy model, CPU slabota.
pokud se budes ridit radou Bisona, tak pridavam info, at se poohlednes po ROM na bazi GB, tj. android 2.3, a to maximalne 2.3.7.
letmo jsem se docetl, ze na nej jde dat i JB (4.1) ale to bych opravdu neriskoval. CM7

docela me ale zarazi, ze neuvadis, zda to dela od zacatku nebo od urcite doby. softwarovou zavadu zavrhuji (vyvratil jsi to sam tovarnim nastavenim), ale jeste porad tu muze byt hw chyba... a to by nepomohla ani custom romka

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 20.11.13 09:54
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Děkuji, ale byl s tím trošku problém, všude jsem nacházel ROM na jiné typy. Ale konečně jsem něco našel. Bohužel se v tom vůbec nevyznám, a tak bych potřeboval poradit jestli je jedno z toho vhodné instalovat.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
- u tohoto mě ale zaráží že je tam vlastně na konci jiný Build Number. Já mám C183B853 a tam píší že se to zakládá na C191B822, nevím jestli to má nějaký vliv.

Samozřejmě na xda-dev. toho mají více
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
ale nevím přesně který vzít.

Pak jsem také našel toto:

Tu je také JB verze, ale vzhledem k tomu že jí nedoporučuješ, tak jí úplně vyškrtnout že? :D

Omlouvám se za takové hloupé otázky, ale takhle s mobilem už jsem dlouho nepracoval a vykouřilo se mi to z hlavy. :x :facepalm:

Naposledy upravil Sesh dne stř 20.11.13 12:24, celkově upraveno 2

stř 20.11.13 11:39
Profil Twitter Facebook Steam
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Uprav si ty živé linky, je to na warn od moderátorů ;) (pročti si pravidla)

Jinak bych ti nejradši doporučil ten CM7.2

Cesta k němu je ale dlouhá, takže si to zatím pročti.

Absolutně bych neřešil na jaké BUILD verzi to bylo stavěné. Někteří vývojáři custom ROM našli asi hodně odladěnou nebo dobře modifikovatelnou a z ní vycházeli a doplňovali vychytávky.

U CMka je to absolutně celé předělané, jede na bázi čistého androidu s mnoha vymoženostmi, které mobil o hodně zlepšují. Bohužel ani u CM se nevyhneš chybám ale většinou nebývají tak rapidní, aby to nějak vadilo každodennímu užívání.

Musím do worku, tak snad ti někdo další poradí co a jak, nebo počkáš a zatím si to nastuduješ.

stř 20.11.13 12:20
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina