My-mobile
Právě je úte 12.12.17 15:14

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Recovery nelze spustit 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 82 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Recovery nelze spustit
Čau, chtěl bych se zeptat o radu, zda-li někdo neví co mám s recovery a jak (jde-li) to napravit. Chtěl jsem si dát na svůj tablet CWM (Rockchip 3066) a našel jsem nějaký program jménem Arc Tools. Když jsem to ale s jeho pomocí provedl, tak když jsem se snažil dostat do recovery, tak se akorát celý tablet vypnul. Tablet jinak normálně funguje, akorát tedy ten recovery ne.

čtv 28.11.13 18:44
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Recovery nelze spustit
Skus toto třeba pomůže.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

sob 21.12.13 23:20
Profil Twitter Skype Steam
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Member (1) Reputation gold (1)

Když se podívám na seznam podporovaných zařízení (v tom článku) tak nevím zda mu to pomůže,když jeho tablet tam není....

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 21.12.13 23:36
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

to czBANANAcz: ArcTools je aplikace určená především pro tablety značky Archos nebo Onda, a to navíc ještě s procesory Allwinner, což tvůj tablet nemá. Takže tato appka ti s největší pravděpodobností nepojede.

Co se týče recovery přímo pro tvůj tablet, s tím bych rozhodně nepočítal, protože to není moc známé zařízení, ale použitý procesor by mohl leccos napovědět. Potřebuješ nějaké univerzální recovery pro daný čipset, zkusit se můžeš mrknout třeba zde:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Btw. aplikací ROM Manager z Play Storu jsi zkoušel? Ta umí (v případě, že máš kompatibilní zařízení) najít odpovídající recovery a taky ho flešnout. Podmínkou je samozřejmě root.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 22.12.13 00:58
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 82 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

V Rom manager mě to nenašlo. Podle xda jsem to chtěl právě udělat, ale našel jsem ještě ten den ten program, protože tam bylo napsaný, že to podporuje můj procesor (Rockchip 3066), nicméně od té doby mi nejde flashnout. Zkoušel jsem ho obnovit i ze zálohy, kterou mám, jenže i když to nechám třeba půl hodiny, tak se stejně nic nestane.

Edit:/ Pokoušel jsem aspoň znovu o CWM přes Abd, ale i když jsem stáhnul ovladače, tak mi stejně pořád hlásí, že zařízení nebylo nalezeno.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 05.01.14 17:18
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina