My-mobile
Právě je stř 26.07.17 17:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
 Grand Theft Auto: San Andreas - poradna, návody 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas - poradna, návody
Ľudia, potvrdzujem že môžete ťahať aj verziu, ktorú som pridal ja. Testované na LwW a potvrdzujem funkčnosť. Ide pekne, bez trhania.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

pát 20.12.13 17:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Galaxy Note gt n7000 funguje parádně

pát 20.12.13 20:24
Nováček

do verze 1.0.2 mi to buď padne hned na začátku a nebo píše že nemůže najít net na stažení dodatečných dat, ale od 1.0.2 je tu naděje , hra sice funguje ale celej obraz má rozbitý textury že je to v podstatě jako se dívat v minecraftu do kostičky hlíny a to je po celou herní dobu... nevěděl by někdo co bych měl dělat krom čekání na novej update ?

pát 20.12.13 20:50
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Skús verziu 1.0.3. A máš pri Obb aj patch?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

pát 20.12.13 20:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Member (1) Reputation gold (1)

venku už je v1.0.3 ale nevím jestli je funkční.... ale určitě brzo bude a objeví se tady ;-) Během zítřka by to mohlo být....

a co se týká te grafiky,tak v menu bys měl mít možnost nastavení na LOW detaily ...

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 20.12.13 20:58
Pokročilý

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas
Super, hra mi jede na low detaily, zhruba na 20 fps a to jsem přijemně překvapen, protože mám čínskej tablet s výkonem 1ghz a funguje mi to a to ani nemam mezi podporovanými zařízeními. 8-)

Cyanogenmod 4EVER
GTA III Liberty City Stories Mobile:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=511243

pát 20.12.13 21:20
Nováček

Poděkovali mu: 4 x

Mám stejný problém jako simonpoustka, když to spustím tak je to černý a když potom změnim něco v nastavení grafiky tak se objeví o co říkal. Zkoušel jsem i nejhorší nastavení grafiky co jde ale i to nešlo. Mám to stažené z apkmanie.

Naposledy upravil mccrafter45 dne sob 21.12.13 22:30, celkově upraveno 2

pát 20.12.13 22:24
Nováček

jojo.. to bude asi zařízením páč mě to občas taky problikne... hrál sem cca hodinku... a mám to na nejhorší.. trhá se to občas ale je to hratelný.. a textury mi občas pěkně probliknou že není nic vidět... podle mě to bude grafikou v mobilu/tabletu :))

pát 20.12.13 23:22
Profil Skype Facebook
Nováček

Příspěvek Grand Theft Auto: San Andreas
Ahoj potreboval bych poradit... nemohu nainstalovat gta do tabletu jelikoz mam pouze 1Gb mista jako interni uloziste pak tam mam jeste sd externi 32Gb tak jsem si stahl gta a obb presunul na externi a propojil programem GL to SD. No a kdyz vypnu wifi tak mi to pise ze nemam data a s wifinou mi to pize ze nemam hru zakoupenou... prosim o rady jak to zprovoznit:-) Predem dikes

//EDIT

Omlouvam se nejak mi to nedoslo:-) no stahoval jsem tuto verzi
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
a pouzil jak apk 102 tak 103 a stejny problem...

//EDIT

Pouzita verze od Thomas_xxxxx

Naposledy upravil Hepaa dne sob 21.12.13 00:44, celkově upraveno 3
Opraven odkaz do code. ////////MONT! :Hlavně, že na to máme v Poradně samostatný topic, aby se tu zbytečně nespamovalo, že? Přesunuto! A uveď verzi hry a od koho jsi ji stahoval!

sob 21.12.13 00:06
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Writer silver (1)

Vy co máte problém s těmi texturami, nezkoušeli jste změnit rozlišení (resolution)? Možná by to také mohlo pomoci, spíš počkat na novou verzi hry která (možná) přinese podporu více zařízení.

sob 21.12.13 10:56
Nováček

james_t píše:
Ahoj potreboval bych poradit... nemohu nainstalovat gta do tabletu jelikoz mam pouze 1Gb mista jako interni uloziste pak tam mam jeste sd externi 32Gb tak jsem si stahl gta a obb presunul na externi a propojil programem GL to SD. No a kdyz vypnu wifi tak mi to pise ze nemam data a s wifinou mi to pize ze nemam hru zakoupenou... prosim o rady jak to zprovoznit:-) Predem dikes

//EDIT

Omlouvam se nejak mi to nedoslo:-) no stahoval jsem tuto verzi
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
a pouzil jak apk 102 tak 103 a stejny problem...

//EDIT

Pouzita verze od Thomas_xxxxx

A máš root ???
Já mám právě rootlej tablet... Sice mám v interním uložišti 8gb takže se mi tam vejde gta, ale docela by se mi hodilo řešení jak instalovat na sd kartu :)) to nebude jen tak..Už se s tim s**u pěkně dlouho...

to Murphenstein: zkoušel sem resolution a problikávalo to míň :)) ale počkám si na novou verzi snad to vyřeší .. Zatím to budu hrát takhle xD

sob 21.12.13 10:58
Profil Skype Facebook
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

james_t píše:

Bohuzel, budeš muset používat vnitřní paměť tabletu, což ti nepůjde. Pokud máš root, tak bys mohl zkusit directory bind pro přesměrování pamětí, ale nevím jestli to pomůže.

A mimochodem, aplikace typu App2SD, GL2SD jsou nahouby... Nezlepšují přesun aplikací. A shodou okolností ta GL2SD je primárně určena pro Gamelofty xD ehm, rockstar - nechápu spojitost s GL xD

EDIT: Jo a s tím zakoupením hry - jelikož tam nemáš vidět OBB (hra ho prostě nevídí na externí kartě), tak se nediv. OBB se dá stáhnout jen při zakoupení. Tohle neřeš, jelikož pokud vyřešíš to propojení hry a externí pamětovky, tak se to vyřeší samo.

sob 21.12.13 11:02
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Mám problém- asi 11. mise ( záleží, jaké děláte předtím.. ale je asi 11.) Sweet's Girl, když jdu do toho "checkpointu" a má začít cutscéna, hra spadne---> prosím, komu to funguje, nemáte save hry po této misi? Mimochodem taky by se hodilo, aby to byl save bez cheatů.. ale ono jich asi zatím na android verzi moc vymyšleno není..

Dřív mi ta mise šla, ale umřel jsem tam.. šel jsem radši dělat jiné a teď mi už nejde... kdyžtak můžu odznova.. ale hodilo by se to :-)

sob 21.12.13 11:07
Profil Skype
Nováček

právě sem zkoušel directory bind.. ale nic,nic,nic jako by to bylo nevyřešitelný na tom tabletu :D zkoušel sem to tam někde prohodit aby si tablet myslel že externí karta je interní a interní že je externí.. no ono se to prohodilo i v nastavení to bylo prohozený.. ale stejnak nic .. hra stejnak psala že nemá data.. a uplně jakákoliv hra... :cry:

//EDIT

to infernus:
zkus restartovat zařízení .. nebo hru ... když to dřív šlo.. podle mě to musí jít
a jinak neodpovídáš mi na s. zprávu :O povedlo se ti to nebo ne s tou kartou ?

sob 21.12.13 11:09
Profil Skype Facebook
Nováček

penthaler píše:
james_t píše:

Bohuzel, budeš muset používat vnitřní paměť tabletu, což ti nepůjde. Pokud máš root, tak bys mohl zkusit directory bind pro přesměrování pamětí, ale nevím jestli to pomůže.

A mimochodem, aplikace typu App2SD, GL2SD jsou nahouby... Nezlepšují přesun aplikací. A shodou okolností ta GL2SD je primárně určena pro Gamelofty xD ehm, rockstar - nechápu spojitost s GL xD

EDIT: Jo a s tím zakoupením hry - jelikož tam nemáš vidět OBB (hra ho prostě nevídí na externí kartě), tak se nediv. OBB se dá stáhnout jen při zakoupení. Tohle neřeš, jelikož pokud vyřešíš to propojení hry a externí pamětovky, tak se to vyřeší samo.

No diky za rady, ale delal jsem to stejnym zpusobem jako Order & Chaos: V tabletu mam extednalSD tam mam od aplikace GLtoSD slozku Obb a tam jsem presunul pojmenovanou slozku, ve ktere byly soubory .obb ****path.obb .No a kdyz to prez ten program spustim haze mi to vyse popsany problem. Ale kdyz tohle same provedu s O&Ch tak vse jde jak ma... Jinak root mam:) Jen nevim jak vyresit to propojeni nikdy jsem nic takoveho nedelal:)

Naposledy upravil james_t dne sob 21.12.13 11:42, celkově upraveno 1

sob 21.12.13 11:36
Nováček

takže povedlo si hodit to gta na ext jo nebo ne? píšeš to pěkně v matrixu :D :D do poloviny to chápu ale dál ne... taky sem dával data do tý složky obb na ext jak povídáš ale stejnak mi to nechtělo jet

sob 21.12.13 11:41
Profil Skype Facebook
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

james_t - a hádej kdo kurde vytvořil Order and chaos? Gameloft, a GL2SD je aplikace na přesun her GAMELOFTu, nikoli ROCKSTARU a dalších.

Končím s OT, jelikož to tu opravdu nemá cenu

CO MI NEJDE, NA TO KAŠLU, nebo šetřím korunky (či poprosím ježíška) na nové zařízení, natolik výkonné a s kapacitou dostatečně velkou, abych mohl hrát i tu největší ještě nevydanou chujárnu, co jsem už dohrál na PC xD

Mimochodem, nejsem si jist, ale je dost možné, že se directory bind a app2sd a podobné aplikace budou mezi sebou bít ;)

sob 21.12.13 11:56
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Restart taky nepomůže.. btw. už jsem našel pár dalšícb grafickejch chyb na tomto tabletu v gta sa.. např. to pouštní letiště s těmy vraky letadel- z dálky vypadá normálně, ale když se přiblížím, textury jsou průhledný a ta motorka nebo věci, co jsou dál jakoby za sebou při pohnutí kamerou nechávaj stín nebo obraz nebo jak to říct.. prostě jako když se zaseknou Windows a pak když jezdíte s oknem po obrazovce, máte jich tam třeba 100 :D

A s ty textury, co jdou třeba přes celou obrazovku, zjistil jsem, že se to stává, když je nějaký člověk pod kamerou. Třeba i v autě..

Takže stále, kdyby jste někdo měl save, po té misi Sweet's Girl, prosím, uploadněte ho někam, save jsou 3 soubory v android-data-gtasaněco,., :D klidně i kdyby to bylo ještě několik misí po tom.., nemusí to bejt hned za ní
Zkusil jsem udělat pár jiných misí, jednou ta mise šla spustit, po tom co jsem to uložil.. ale kvůli té hrozné kameře jsem zase umřel a samozřejmě, už to zase padá... :cry:

Jo a kdo máte root a problém s daty, že nemáte koupenou hru nebo tak, zkuste Lucky Patcherem odstranit kontrolu licencí.. je to dobrá aplikace

Tak už se mi tu misi povedlo udělat... :-) :-)

Naposledy upravil Infernus dne sob 21.12.13 23:48, celkově upraveno 2

sob 21.12.13 12:36
Profil Skype
Pokročilý

Writer silver (1)

Tak verze 1.02 mi šla celkem dobře,ovšem verze 1.03 u ní mám bohužel jen black screen a nic se neděje po odkliknutí položky offline :( Sice nemám mobil kompatibilní,ale kdyby někdo věděl co s tím,tak budu rád :-) Prozatím zůstávám u starší verze.
EDIT: Ještě mi tak jako divně blbne chraptí zvuk,ale to už asi nějak nepořeším :-D

Naposledy upravil Hepaa dne sob 21.12.13 13:31, celkově upraveno 1
Presun prispevku.

sob 21.12.13 13:11
Nováček

zdravím, hra jede v pohodě na Xperia Ray ale mám problém.. vždy cca po 15 min hraní mi hra spadne.. Nevíte v čem je problém? to samé dělalo i u vice city

sob 21.12.13 13:11
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina