My-mobile
Právě je stř 20.09.17 06:41

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další
 Grand Theft Auto: San Andreas - poradna, návody 
Autor Zpráva
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas - poradna, návody
Grafický chip? Velikost RAMky? Aplikace běžící na pozadí? Rychlost paměťové karty (class)?

Davee, problém je v náročnosti hry na RAM atd, tudíž se ani nedivím, že ti to na RAY padá. Zkus ukončit všechny aplikace na pozadí, povypínat veškeré internetové aplikace co se aktualizují, všechno hodit do manuálu, hrát offline, po čerstvém restartu mobilu.

Pokud ani pak, tak holt děkuj za ty patnáctiminutovky, tel to déle nevydrží ;)

sob 21.12.13 13:17
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Vyzkoušel jsem vsechny verze a hru nejde nainstalovat - při analýze balíčku došlo k problému. Je to tím že mám 2.3.4?

Já jsem jako dveře. Někdy se namažu semtam si vrznu a jen čekám něž mě zavřou

sob 21.12.13 13:27
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

ano potřebuješ alespoň android 3.0. Ty minimální požadavky jsou tam napsány asi zbytečně že?

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 21.12.13 13:35
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Potřebuju poradit, jestli to jde nějak vyřešit nebo aspon trochu vylepšit. Bohužel u mě na nexusu 7 (2012) nejede 100% (chůze je vpohodě, ale v autě to je občas zpomalené, někdy plynulé, ale někdy je tam viditelný pokles fps), mám verzi 1.02 (nevim přesně od koho, možná z apkmanie a nebo z torrentu, stahoval jsem několik verzí najednou, takže fakt nevim, co to je přesně za verzi a od koho), mohl by mi dát někdo nějakou radu, jak by se to dalo zlepšit, pokud to jde? (příjde mi to divně, protože na netu čtu, jak to lidem běhá v pohodě na SGS2 a podobných přístrojích na nejvyšší, a já mám přitom čtyřjádrové CPU (tegru 3, v základním stavu, netaktovanou), tak snad je tam jen nějaká chyba u mě v tabletu a né podělaný port SA)

a detaily mám na nízké, ale i když jsou na vysoké, tak bych řekl, že se to seká stejně

(jestli to je podělaný port hry nebo optimalizace, tak rockstars je hned další firma po gameloftu, co mě začíná pěkně štvát, protože na optimalizaci na tegra zařízení pěkně se*ou )

sob 21.12.13 14:51
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

LG O4xHD chodi to na Low nevite nekdo jestli nebude verze primo pro tegru??? jo a jak se delaj kotrmelce do strany???

sob 21.12.13 16:30
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x

No na mém Nexusu 7 to jede na max v klidu .

sob 21.12.13 16:37
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Writer bronze (1)

Mám problém s načtením hry.Stáhnul jsem data i apk od "FilipCZ". Data jsem vložil do obb a apk jsem nainstaloval až po vložení dat.Hru jsem zapnul offline. hra načte úvodní obrazovku (takovou jak je na ní info o vývojářích, rok vydání, podmníky atd...) poté mi i Social Club načte, zvolil jsem offline a na tabletu zčerná obrazovka a nic se neděje.Tak jsem teda skusil vypnout a zapnout s internet, vybral jsem zase offline a stalo se to stejné.budu rád za každou pomoc.

sob 21.12.13 16:53
Profil Twitter Skype Steam
Expert

vyzkoušej jinou verzi... 1.0.3 nefunguje více lidem,proto jsem ji zatím nepřidal :-) v1.0.2 je funkční tak vyzkoušej tu ..

sob 21.12.13 17:03
Pokročilý

Poděkovali mu: 4 x
Writer silver (1)

M4fian09: Nic ti nejspíš nepomůže,ale v 1.02 je opravdu funkční. Měl jsem ten samej problém a bohužel ho nijak momentálně nevyřeší. Jen by mě zajímalo,jestli taky více lidem co mají nepodporavné zařízení tak občas chrastí a prdí zvuk? Myslím především ty slabší stroje jako ten můj :-)

sob 21.12.13 17:28
Pokročilý

Writer bronze (1)

Díky už to funguje, měl jsem verzi 1.0 stahnul jsem 1.2 přeinstaloval data jsem nechal a už fachá.Dokonce jsem nemusel ani složizě délat, offline mod zapnou,vypnout wi-fi.Prostě jsem zapnul a hrál.

sob 21.12.13 18:14
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Writer silver (1)

Verze 1.03 nefunkční, po zvolení offline modu černá obrazovka, 1.02 funguje krásně jak už jsem psal.
S angličtinou nemám problémy ale ocenil bych češtinu, kdyby jste se s tím někdo zabýval tak dejte vědět a rád s tím vypomůžu, snad by tam šla čeština z PC verze, ovšem v některých dialogách jsou změny, takže by to bylo třeba upravit, a pak tam dostat ty soubory.

sob 21.12.13 18:54
Pokročilý

Writer bronze (1)

Zdravím, nezkoušel někdo hru na LG P990 já vím že není tento telefon podporován ale myslím že by to mělo rozjet, zkoušel sem verzi 1.03 i 1.02 (1.02 od EMIN3M) a různé verze apk, opravdu hodně takže nevím od koho přesně byly, problém je že se někdy pustí na loading a pak spadne někdy jen na černou obrazovku a spadne.
Za odpovědi předem děkuji.

Swap 100 MB
512 MB RAM (+-150 MB free)

sob 21.12.13 20:37
Nováček

Podle mě čekat na nový update :/

sob 21.12.13 22:13
Profil Skype Facebook
Pokročilý

Writer bronze (1)

takže mne to nejde...mám Note 3

chcel som zložku com.rockstargames.gtasa dať do Android/obb v internej pamäti, no pri konci prvého kopírovaného vyhodilo error, že nemôže skopírovať - teda chránená zložka proti zápisu, tak som to dal na pamäťovku do Android/obb, čo šlo v pohode; inštalačku som hodil proste do download zložky v telefóne (pri ďalšom pokuse aj na kartu) a v pohode nainštalovalo, no po nainštalovaní a zapnutí klasicky, že nemohlo stiahnuť súbory do hry - teda, že nevie nájsť tie sd súbory...neviete, čo s tým ?

sob 21.12.13 23:50
Legenda

Poděkovali mu: 2627 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Něco podobného s tou složkou už se mi párkrát stalo.

V interní paměti tabletu si vytvoř složku s přesným názvem jako má složka s daty (com.rockstargames. atd. atd.) a dej ji do Android/obb. Do této složky nakopíruj veškerý obsah složky s daty, kterou jsi stáhl. V podstatě nekopíruješ celou šložku, ale sám si ji uděláš a zkopíruješ do ní jen veškerý obsah, původní složku ne. Je to drobnost a je to méně pohodlné, ale tohle u mě vždy zabralo ;)

Pokud ti to hodí opět chybu s daty, složku zkus místo v Android/obb udělat v Android/data.

Přeji hodně štěstí, vše je to o zkoušení ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 22.12.13 01:01
Profil Twitter
Nováček

mám problém s tím že když už mi nějaká ta verze funguje (většinou 1.0.2) tak se hra normálně zpustí ale já nikdy nevidim onu hru vidim (krom menu a tlačítek) černou obrazovku, jinak jde všechno, zkoušel sem e i pohybovat podle mapy a nějak sem se dostal k Carlovi ale prostě jinak má ta hra poruchu no, mohl by mi někdo pomoci ? A u 1.0.3 se mi nenačte ani menu, jen volby social clubu ale tim to končí ... ocenim vážně každou pomoc

ned 22.12.13 12:39
Expert

Zřejmě ti blbnou textury. Tvůj tablet na hru nestačí,bohužel. A verze 1.03 nefunguje nikomu.

ned 22.12.13 12:52
Nováček

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas
Tak už to zkouším s GTA druhým dnem a žádný výsledek! Momentálně mám nainstalovanou 1.03 a vždy když kliknu na offline , tak mi tam skočí černá obrazovka a nejde dál! dělalo mi to i u předchozí verze. ( Nexus 5 a Nexus 7 )

ned 22.12.13 14:00
Pokročilý

Writer bronze (1)

bighead píše:
M4fian09: Nic ti nejspíš nepomůže,ale v 1.02 je opravdu funkční. Měl jsem ten samej problém a bohužel ho nijak momentálně nevyřeší. Jen by mě zajímalo,jestli taky více lidem co mají nepodporavné zařízení tak občas chrastí a prdí zvuk? Myslím především ty slabší stroje jako ten můj :-)

Ohledně toho zvuku.Taky mi to občas blbne.Tak divně to chrastí a šumí a tak...
Párkrát se mi stalo že to neblblo ale většinou mi to blbne.Ale zyknul jsem si na to a nevadí mi to.

ned 22.12.13 14:03
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas
divne je ze na Galaxy S2 jede na plnou grafiku ale na 4 jadrovem ZTE na minimum i kdyz je daleko vykonější .. hra ma opravdu špatnou optimalizaci kdyz to jede pomalu udajne i na HTC One a na galaxy S2 jede naplno ..

ned 22.12.13 14:09
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina