My-mobile
Právě je stř 20.09.17 06:28

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další
 Grand Theft Auto: San Andreas - poradna, návody 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas
gladomen píše:
Tak už to zkouším s GTA druhým dnem a žádný výsledek! Momentálně mám nainstalovanou 1.03 a vždy když kliknu na offline , tak mi tam skočí černá obrazovka a nejde dál! dělalo mi to i u předchozí verze. ( Nexus 5 a Nexus 7 )

Kdyby jsi četl celé vlákno tak bys věděl že v1.03 není funkční!! .... verze co jsem přidal já,tedy 1.02 by ti měla jít. Zkus ji tedy znovu,ale napřed smaž 1.03 a 1.02 instaluj nanovo. A když ti to nepůjde tak piš do poradny,je tam na to určené téma.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 22.12.13 14:28
Pokročilý

Poděkovali mu: 8 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

verzia od eminema na Xperia l funguje v pohode, len sa chcem spitat či niekomu v hre nepreblikáva obrazovka na bielo. dik

ned 22.12.13 14:53
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 4 x
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Grand Theft Auto: San Andreas - poradna, návody
No mě to blbne,tak půl na půl. V menu nejvíc,ve hře jak kdy,někdy jsou i chvíle,že pět minut to jede v pohodě a pak něco a pak zase klid :-D Ale taky jsem si zvykl,hlavně že mi to faká :-D :-D

ned 22.12.13 14:54
Expert

Poděkovali mu: 9 x
Writer gold (1)

Verze 1.02 funkční na HTC EVO 3D, ale pokud stejnou verzi hodím do tabletu Lenovo Think Pad, tak po stisknutí tlačítka offline se hra vypne. Nevíte někdo, proč? Jinak taky mi na Evu chrastí zvuk.

ned 22.12.13 17:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Writer bronze (1)

MONT! ďakujem :) ešte večer som rozmýšľal a skúsil to tak a ide to...

musím povedať, že mám vlajkovú loď samsungu a na full detailoch to často seká, teda často sa objavujú fps dropy :facepalm: a najväčší trapas sú tie textúry...nejde o kvalitu ale o to, aké sú lesklé, CJ má permanentne úplne "lesklé vlasy"...

ináč veľké plus za možnosť to hrať s xboxovým ovládačom, ešte keby bola podpora triggerov pre plyn/brzdu v aute a zamierenie a streľbu...možno príde nejaký mód na to :wink:

a ako čerešničku na torte som pozrel nejaké random gameplay video z ipadu airu a okrem 4 sekundového loadingu, lepšej kvality obrazu a stabilných 60fps tam už veľa rozdielov nebolo :lol:

ned 22.12.13 17:53
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Jenom bych chtěl říct že tato verze :
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
je plně funkční ( alespoň u mě ) jako jediná ( data stáhlé z CzTorrentu ) Telefon : Lenovo A660, ICS, Na low ale zážitek to nemění :D

Naposledy upravil Hepaa dne ned 22.12.13 19:19, celkově upraveno 1
Díky za informaci, funkčnost jsem v tabulce aktualizoval.

ned 22.12.13 19:09
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Uz niekto robi cestinu alebo nie ? Dost mi by to pomohlo :)

ned 22.12.13 19:56
Expert

Pokud by měla být čeština,tak nejspíš jedině tak že by texty někdo přeložil. Dovolím si citovat jednoho uživatele z jiného fóra.

ja_som píše:
Na PC bola myslím čeština, ale či by sa to dalo hodiť do androida to neviem. Musel by si obb rozobrať, dá sa to prepísaním koncovky obb na zip, tam pozrieť aké sú použité súbory, a porovnať so stiahnutou češtinou. A potom zase zip prepísať na obb.

Ja fičím na tablete, doma na pc som už nebol ani nepamätám, takže sa mi s tým nechce veľmi zabávať. Skús ;-)

Dodatočne ma napadla jedna vec... V androide je menu hry úplne iné ako na PC, takže ak je čeština jeden súbor pre celý text, tak sa použiť nebude dať, ak je munu osobitný súbor, tak by sa teoreticky vynechal a menu by bolo anglické.
A ďalšia vec, v androide je text iný, hlavne tie 'bubliny', ktoré ti vravia o tom čo máš spraviť, napr. kliknite na (ikona mobilu) pre zdvihnutie, alebo kliknite na (ikona auta) aby ste nastúpili a pod.
Takže texty budú odlišné, teda skôr si myslím, že nepoužiteľné.

ned 22.12.13 22:35
Nováček

Tak sem rozchodil verzi od EMIN3MA :) ! Vše na plno, ale divám že to není v některých částí plynulé ! HW je na to až dost dostačující, hádám že to bude na 99% verzí hry ! Snad se to opraví :) ( NExus 5 )

pon 23.12.13 00:04
Nováček

dragon1999 píše:
Jenom bych chtěl říct že tato verze :
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
je plně funkční ( alespoň u mě ) jako jediná ( data stáhlé z CzTorrentu ) Telefon : Lenovo A660, ICS, Na low ale zážitek to nemění :D

zdravim
mam v podstate ten samej telefon ale me to nejde.zkusil jsem dat data snad vsude kam se vesly a nic.
android 404 ics
nebylo by nakopnuti ?
dik

pon 23.12.13 09:09
Pokročilý

Writer bronze (1)

gladomen píše:
Tak sem rozchodil verzi od EMIN3MA :) ! Vše na plno, ale divám že to není v některých částí plynulé ! HW je na to až dost dostačující, hádám že to bude na 99% verzí hry ! Snad se to opraví :) ( NExus 5 )

HW v našich androidoch je viac než dostačujúci :) tu je problém v mizerných optimalizáciach :) preto to napríklad na zariadeniach od Apple je tak, že je grafika lepšia než max. grafika u android verzie a loadingy za 4 sekundy ;)

ešte doplním, že po dlhšom hraní je note vriaci - nevadí mi to, keďže hrám na gamepade, no je to smiešne

pon 23.12.13 10:47
Nováček

Tak sa naucime po anglicky :) ja som mal na ps2 san andreas vela krat som to presiel ale zas to je super este keby sa dalo mody myslim na auta zbrane zmena cloveku by bolo fajn :D

pon 23.12.13 12:14
Nováček

Zdravím,

rád bych se zeptal, jestli se někomu podařilo rozběhat na Adrenu 200 (Qualcomm msm7227a). Vím že výkonově je to někde na dně, ale ořezaná verze Vice City mi fachčila bravurně. Při pokusu o spuštění akorát problikne a hned spadne, žádný úvodní intro s textem, nic, akorát blik černá obrazovka, jakoby se to chtělo rozjet a báác. Mám Prestigio MultiPhone PAP4020 DUO.

Testována verze 1.0, která by je přímo určena pro GingerBread i verze 2.0 s modifikovaným .APK od rusáků pro GingerBread (
). U obou verzí (s odlišnými daty pro v1.0 i v2.0 a výš) "STEJNÝ" problém.

Díky za nápady.

FilipCZ

pon 23.12.13 13:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Expert

turborpt píše:
Tak sa naucime po anglicky :) ja som mal na ps2 san andreas vela krat som to presiel ale zas to je super este keby sa dalo mody myslim na auta zbrane zmena cloveku by bolo fajn :D

Jsou tu na fóru savy s umlimited a taky modifikovaná verze tak můžeš vyzkoušet :-)

pon 23.12.13 14:24
Nováček

Dobrý den mám problém naistalovat gtasa vyzkoušel jsem každou verzi a žádna z nich nefunguje i s datama pokaždé mi to napíše chybu download failed because you may not have purchased this app vlastním tablet prestigio PMP5580c DUO

pon 23.12.13 18:09
Legenda

Poděkovali mu: 2627 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Tuto chybu to házelo i lidem, co si koupili první verze. Pokud jsi zkoušel různé verze a hodilo ti to tuto chybu, tak jsi je špatně odinstaloval. Musíš jít do správce aplikací, najít San Andreas, dát vynutit vypnutí (nebo něco podobného), pak vymazat data a pak teprve odinstalovat. Pak můžeš zkoušet jinou verzi. Pokud jsi to takto nedělal, v tabletu ti vždy zůstala stará data, takže se to tvářilo jako nezakoupené ;)

Pokud jsi to takto dělal a nejde ti, máš prozatím smůlu a musíš počkat na nový update. Osobně doporučuji úplnou odinstalaci hry a poté nainstalování verze 1.02, která většině lidem funguje.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 23.12.13 18:30
Profil Twitter
Pokročilý

Writer bronze (1)

mne toto robilo, lebo som data nedal do internej pamäte a tým pádom inštalačka ich nevedela nájsť

pon 23.12.13 19:03
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Hra funguje dále dobře, ale nevím si rady s jednou věcí.. Asi tak 20. mise, naučí vás zabírat zóny jiných gangů a bránit je, od té doby byla mapa ls barevně rozdělená na ty zóny gangů, asi tak 7 jsem si jich včera zabral, ale někdy dneska tam už mapa rozdělená na ty zóny nebyla a ikdyž jsem na jednom místě zabil třeba 10 těch členů gangu, většinou Ballas, žádný zabírání nezačalo..proč? Co pro to udělat?
Edit: Nebo je o součást příběhu? Že vlastně takhle Groove Gang zanikl, když už iv Groove St. jsou otravný Ballas..? Čtu si titulky nebo poslouchám, ale tohle nwm... :D Dohrál jsem to někdy před 4 lety na pc..

Naposledy upravil Infernus dne úte 24.12.13 00:54, celkově upraveno 1

pon 23.12.13 20:12
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 58 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Dobrý den, rád bych zde uvedl, že GTA San Andreas funguje na mých 3 telefonech.

Sony Xperia P
Sony Xperia J
Sony Xperia L (Dárek od přítelkyně :D)

pon 23.12.13 21:58
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Writer bronze (1)

EMIN3M píše:
Pokud by měla být čeština,tak nejspíš jedině tak že by texty někdo přeložil. Dovolím si citovat jednoho uživatele z jiného fóra.

ja_som píše:
Na PC bola myslím čeština, ale či by sa to dalo hodiť do androida to neviem. Musel by si obb rozobrať, dá sa to prepísaním koncovky obb na zip, tam pozrieť aké sú použité súbory, a porovnať so stiahnutou češtinou. A potom zase zip prepísať na obb.

Ja fičím na tablete, doma na pc som už nebol ani nepamätám, takže sa mi s tým nechce veľmi zabávať. Skús ;-)

Dodatočne ma napadla jedna vec... V androide je menu hry úplne iné ako na PC, takže ak je čeština jeden súbor pre celý text, tak sa použiť nebude dať, ak je munu osobitný súbor, tak by sa teoreticky vynechal a menu by bolo anglické.
A ďalšia vec, v androide je text iný, hlavne tie 'bubliny', ktoré ti vravia o tom čo máš spraviť, napr. kliknite na (ikona mobilu) pre zdvihnutie, alebo kliknite na (ikona auta) aby ste nastúpili a pod.
Takže texty budú odlišné, teda skôr si myslím, že nepoužiteľné.

Kdyby se na češtinu někdo chystal, ozvěte se mi do SZ rád pomůžu s překladem hry mého dětství.

pon 23.12.13 23:54
Profil Twitter Skype Steam
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 228 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina