My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 14:23

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Nefungující Google aplikace 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Nefungující Google aplikace
Dneska,když jsem si jenak zkoušel přes screencast natáčet pár věcí, najednou se s ním zase začalo dít to, že všechny aplikace kromě launcheru to natáčelo/fotilo jako černo nebo zaseklý 1.screen. (to zase proto, že když jsem měl nově root a zkoušel to, taky to takhle nešlo, ale nedávno, po tom co jsem si FW skazil měnéním dpi, šlo to)

Tak jsem zkusil tablet restartovat, ale nepomohlo to, později, když jsem šel na G+, psalo to, že nejsem připojený na internetu, stejně tak Gmail, Google Play a u youtube se nešlo přihlásit. K wifi jsem připojený byl, např. Opea normálně funguje, na jiném tabletu na této wifi je taky internet v pořádku. Zkoušel jsem ještě pár restartů a zapínat Synchronizaci účtů v nastavení, ale tam to většinpu psalo error. Přihlášení na gmail přes prohlížeč jde.
A ještě podotýkám, přestalo to fungovat nedávno po použití app Freedoom, ale tu už jsem použil hodněkrát, měl jsem ji i přes 2 týdny nainstalovanou...
A s tim screencastem, kdybyjste náhodou někdo věděl, jak udělat, aby to zase natáčelo normálně, prosím, poraďte :/

stř 22.01.14 22:25
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Nefungující Google aplikace
Co se týče toho Freedomu, klidně to může být tím. Google v poslední době banuje účty, které ho používají. Pomůže jen Factory reset.

U screencastu bych viděl možná problém ve špatné verzi, nekompatibilitě nebo slabém hardwaru.

Nezkoušel jsi nějakou jinou appku na nahrávání obrazovky? Třeba:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 22.01.14 22:52
Profil Twitter
Profesionál

Hmm a když udělám ten factory reset, budu moct stále používat stejný google účet jako teď, že?
A u toho nahrávání obrazovky, nevím jestli slabý hardware, protože je divné, že to fungovalo dobře a pak to najednou přestalo..

stř 22.01.14 23:14
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Ano, účet by měl jít bez problémů používat.

A nebrzdí ti tablet třeba nějaká appka na pozadí? Ten Screencast nemusí běhat úplně ideálně, pokud je málo RAM nebo málo výkonu.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 22.01.14 23:17
Profil Twitter
Profesionál

No, koukal jsem, že Avast bral přes 200mb ram, ale i bez něj to nejde, nejvíc volného místa, co tu dosáhnu je asi 625MB..
Ale jdu resetovat..:D teď by mě zajímalo, jak zálohovat např progress ve hře, která třeba ani nemá složku v data nebo obb. Přes Lucky Patcher udělat např. zálohu je jednoduchý, ale po odinstalování a nainstalování samozřejmě v tom souboru apk save není. Titanium Backup používám jen k mazání otravných aplikací od Aceru atd. a tomu ODEX a dalším věcem nebo spíš datům moc nerozumím, takže to asi zkusím tak, že si vytvořím apk všeho, co tu mám, co třeba není z GP, okopíruju si pár složek z data nebo obb resetnu a uvidíme..

čtv 23.01.14 17:41
Profil Skype
Profesionál

No, takže po resetu tabletu, připojení na wifi, která mi na 2. tabletu funguje, zadání google emailu a hesla, mi to píše to samé jako psalo předtim v aplikacích od googlu- přihlášení se nezdařilo a že nejde navázat spolehlivé připojení k serveru..
Zkoušel jsem to víckrát, nevím, nevypadá to, že by můj google účet byl ještě na tomto tabletu použitelý :/, ještě zkusím factory reset z recovery..

//EDIT
po resetu se nemůžu přihlásit na google účet, nemůžu udělat nový, nemůžu nic :( díval jsem se na xda a tam to vyřešili přehráním ROM. A tady je bootloader zamknutý.

//EDIT

Navic mi ted dost blbne prava cast displeje.. :/

//EDIT

Tak po nastavení Moskevského času GMT +4 a nainstalování freedoom mi to dovolilo založit novej google účet :-) :-)

pát 24.01.14 16:20
Profil Skype
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina