My-mobile
Právě je pon 05.12.16 21:40

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Tapeta-Nexus 7 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek Tapeta-Nexus 7
Zdravim,mam takovy opravdu banalni problem, ale nevi nekdo poradit? Vzdy kdyz si dam nejaky obrazek jako tapetu a tak nejak to nastavim jak to chci vypnu tablet a znova ho zapnu dalsi den tak se mi tapeta jakoby...ja nevim snad priblizi? posune? (asi ten spravny vyraz je scrollne) Proste je tam jina cast obrazku (protoze cely mi nejde vetsinou dat) a me to dost vadi. Tablet mam poprve a jsem v tom jeste novacek. Nasel jsem na netu akorat app Wizard wallper tusim se to jmenuje a tak proti tomu (aby slo zakazat scrollovani-no scroll) jestli jsem dobre pochopil musim mit asi nejaky launcher.. Jestli by nekdo vedel co s tim predem dekuju.

čtv 13.03.14 18:08
Pokročilý

Poděkovali mu: 62 x
Writer bronze (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Tapeta-Nexus 7
Když posuneš miniatury (plochy jestli chceš), tak se obrázek scrollne. A když tomu chceš zabránit, tak si stáhneš launcher a spustíš si ten block-scroll program. Launcher je program, který ti ,,pomáhá'' spustit různé ostatní věci a nastavit je. Je to jakoby správce zařízení. Takže jestli tam je např. ADW, tak ho stáhni zde:

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Na Google Play jsou všechny známé launchery a zdarma.

Doufám, že jsem ti pomohl. ;)

//EDIT

Prostě nainstaluješ launcher a v tom nastavíš to, co chceš. Tedy ten block-scroll program.

čtv 13.03.14 18:18
Profesionál

Ja tak nejak uz vim co je to launcher, ale rad bych si nechal ten defaultni. Cetl jsem ze Google vydal svuj (ted si nejsem jisty jestli to mam i ja ale asi ne) ale nevim jeslti je tam ta funkce toho no-scrollu(tedy jestli tuto fuknci ma kazdy launcher nebo ne nevim...a taky jestli jsou cesky :)

čtv 13.03.14 18:26
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Uhodl si, záleží na použití launcheru. xD Některé jsou v CZ, některé ne, některé jen částečně...

Ale pokud tomu chceš zabránit i v tom defaultním, tak v téměř každém launcheru je možnost nastavení jen jednoho úvodního displeje (jako kdysi pohotovostní režim) - homescreen... a pak se obrázek nebude scrolovat, jelikož nebude mít kam, když ostatní obrazovky "smažeš".

čtv 13.03.14 18:33
Profil Twitter Facebook
Profesionál

A nevis jak se to dela? :D Nemuzu najit nikde nejake moznosti s tim pohrat.. Jinak zkousim svuj prvni launcher-Nova launcher. Skoro to same jako defaultni, akorat nikde za boha nemuzu najit nejakou fuknci/tlacitko ktere mi zapne na plose dole tu caru kde jsou ty tri tlacitka (ten ctverecek,sipecka a zpatky..urcite vite snad na co myslim :) Proste tam to mam pruhledne a v nastaveni muzu menit akorat Dok co je na boku.

čtv 13.03.14 18:40
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Ve standardním launcheru na Nexus zařízeních tato možnost (upravovat počet obrazovek) bohužel chybí, u těchto zařízení se počítá s tím, že nabídnou solidní základ, ale většinu věcí, co bude chtít uživatel navíc, si taky sám doinstaluje ;)

Co se týče Google Launcheru, ten už umí upravovat počet obrazovek podle toho, jak si na ně umísťuješ obsah (kde nic není, není ani další obrazovka), bohužel dost "zoomuje" tapetu i při pouhé jedné ploše, takže taky není moc použitelný.

Co mohu doporučit, tak instalací jiného launcheru, češtinu už má většina z nich a umožňuji vypnout posouvání tapety. V nastavení tapety si ji také můžeš oříznout pro použití na výšku, čímž vybereš část obrázku, kterou chceš. Bohužel je tady problém v tom, že při otočení tabletu na šířku se ti tapeta stejně "přiblíží" :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 14.03.14 11:46
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Ted jsem s tim docela bojoval a na xty pokus se tapeta uz nepriblizila :-D

pát 14.03.14 23:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina