My-mobile
Právě je pon 11.12.17 02:48

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 přilepeni displeje Evo 3D 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek přilepeni displeje Evo 3D
zdravim chlapi .. mam HTC Evo 3D jako sekundarni mobil , vymenil jsem u toho digitizer a po prilepeni oboustranou paskou (primo na displeje) se mi jak kdyby displej z vrchu uvolnuje a vycnivá tak 0.5mm .. ted k problemu displej mi blbne , dotyk dela takove cary ktere pri dotyku v urcitem miste nereaguje je to jak kdyby pruh 1cm na displeji .. Ale jakmile primačknu vrchni čast digitizeru hlouběji do mobilu zpatky tak 1mm tak displej reaguje uplne v poradku ..pak se zase po nejake chvilce cca 2 min vysune samovolne odlepuje ci co .. mobil stale jede v pohode ale treba za hodinu zase blbne dokud neprimacknu tu vrstvu .. no a moje otazka zni co kdyz nakapu sekundove lepidlo do te hrany digitizeru a pritlačim , nemuže to lepidlo poškodit digitizer ? udrži to lepidlo aby se uz digitizer neodlepoval ? je možne že sem tam pri lepeni nechal zbytek stare pasky co když to odlepim nepoškodi to dotyk poněvadž nahoře jsou pravě takove spoje elektroniky .. prosim o vyjadřeni rady jak postupovat děkuji :)

sob 10.05.14 07:57
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina