My-mobile
Právě je pon 18.12.17 21:03

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Prestigio 7500 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Prestigio 7500
Ahoj chtěl jsem se zeptat jest-li má někdo zkušenosti s Prestigio 7500, měl bych dotaz kvuli baterie když jsem mobil poprvé instaloval tak jsem si tam nainstaloval aplikace přes Prestigio instalator a měl jsem velké problémy nějaká aplikace tam byla špatná a měla velký vliv na baterku i na cely mobil. Tak jsem mobil dal do továrního nastavení a ty aplikace už jsem neinstaloval mobil jel jako víno a vše klapalo ale nevím co je když si najedu na nastavení->baterie tak mam tam system android 98% ?? jak to co to děla před jsem měl okolo 35% a baterka při wifi nebo dat.připojení vydržela hodně dlouho ale když jsem na wifi tak my mobil vydrží sotva okolo 1 h 30 min. děkuji moc za radu

Naposledy upravil MONT! dne pon 12.05.14 15:14, celkově upraveno 1
Přesunuto do správné sekce.

pon 12.05.14 10:19
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Prestigio 7500
ahoj .. mužeš sem hodit screen z Nastaveni / baterie ? jinak pokud si s nim hrajes treba 1.5hod hry tak ti to tu baterku vycucne jako nic hlavne Full HD displej .. ja svuj Note vysaju za 2 hodiny hrani her a to mam jen HD displej .. nahod ten screen potom budem vedet vice .. dobre by bylo si stahnout i CPUSpy a dat sem udaje z neho

pon 12.05.14 17:59
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Prestigio 7500
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stáhl jsem i ten program co si my říkal.

Naposledy upravil 1337 dne pon 12.05.14 20:23, celkově upraveno 1
Odkazy mimo fórum do CODE. Varování.

pon 12.05.14 19:43
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina