My-mobile
Právě je sob 16.12.17 08:09

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Micro sd 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Micro sd
Ahoj mam dotaz , asi pred rokem jsem si koupil Micro Sd (Kingston 32 gb) a teď se mi začala samovolne odpojovat, zhasnu tablet nebo tel. Tak se odpojí nic jsem nikde nenastavoval, uz jsem ji formatoval jak v Pc tak i v tabletu stale to samé, nebo se z ničeho nic na karte ukážou divne soubory jakoby čínský znaky to pak nejde ani zformatovat v tabletu. Jen v Pc a to jeste s problémy tak vazne nevím projel jsem komplet tab.+ kartu na virus a nic jedině ze to ma karta za sebou mate někdo z timto zkušenost. ?.

čtv 12.06.14 15:04
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

Příspěvek Re: Micro sd
Díval si se na konektory, jestli nejsou nějak poškozené?

čtv 12.06.14 18:13
Profil Skype
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Hm, zařízení Samsung a karta Kingston?

Doporučení: Vytáhni a používej jinde než v Samsungu a do Samsungu kup JINOU značku než Kingston.

Tyto karty jsou sice jedny z nejkvalitnějších, ale dost zařízení od Smažungu s nima má problémy a dělají i jiné věci než to, co popisuješ.

pát 13.06.14 09:03
Profil Twitter Facebook
Nováček

Ahoj dik za reaci, máš nějake doporučení , chtel byc zas 32 gb,nerad bych se zas seknul dik
ps. Opravdu si dela co chce stale se pripojuje a hned zas odpoji, konektor nema žádné mech. poškození
Nasel jsem tuto nejaky nazor. :-D
SanDisk SDHC Ultra 32GB class 10

pát 13.06.14 10:01
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Upřímně, do mobilu bych bral max 16GB, a pokud bys chtěl rychlejší reakce (zápis/čtení) poohlédl bych se po Class 6 a výš, bohužel cenově už asi nebudou tak příznivé.

(příklad: kingston 8GB class 4 cca 150Kč, Sony 8GB s 40MB speed 300Kč)

U 32GB karet to může v mobilu dělat neplechu i s jinou značkou, i když jsou zařízení s podporou klidně i 64GB karet. Každopádně SanDisk není špatná.

Kdyby byla možnost vyzkoušení u prodejce, volil bych nejdřív test.

A i když to bude znít divně, při spojení s PC přes mobil nezapomínat dát "bezpečné odebrání HW", i v tomhle se dost poškozují data karty. A formátovat přes speciální program (ne čistě v mobilu a ne ve windows formátování). Já zvolil např. Panasonic SD FORMATER, umí naformátovat opravdu kvalitně.

pát 13.06.14 10:38
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

serfa:mam u sebe v telefonu kartu Samsung SDHC karta 32GB Class UHS-1 Pro.Cena je sice dost hutna,ale slape naprosto spickove bez problemu a rychlost zapisu ma 40MB/s.Takze urcite doporucuju.. Samsung ma i levnejsi verze tehle karet a urcite to vyvijeji na nich,takze nejlepsi kompatibilita je prave s nimi..

pát 13.06.14 14:02
Nováček

kodyak: dik za typ ta cena je fakt nařez :roll: :wink: Samsung si teda za kvalitu necha slušně zaplatit.
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tohle je uz asi lepsi do tabletu ?

pát 13.06.14 14:30
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina