My-mobile
Právě je pon 18.12.17 00:18

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Samsung Galaxy S4 Mini ROM 
Autor Zpráva
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Samsung Galaxy S4 Mini ROM
Zdravím,

dostala sa ku mne nová S4tka mini (maximálna spokojnosť) a potrebujem od vás pomocť. Nahral som si tam CM11 nightly, 4.4.4 KitKat, všetko beží ako má, ale po chvíli používania som si všimol, že sa mobil hrozne prehrieva a baterka ide brutálnou rýchlosťou dolu. Skontroloval som procesor, prvé jadro stále na 100%, druhé jadro od 70-100%. Takže CM11 si škrtám zo zoznamu, ale teraz čo? Aké sú alternatívy?

Skúsim starší CM, pravdepodobne 10.2 - ale ak by ste náhodou poznali nejakú podarenú Custom ROMku, sem s ňou. ;-)

Díky za pomoc.

edit// tak som sa nakoniec rozhodol pre CarbonROM s f4ktion kernelom (KK 4.4.4), zatiaľ to šlape ako hodinky, uvidíme neskôr. ;) Ak by ste ale mali typ pre niečo lepšie, sem stým. Rozmýšlal som ešte nad LiquidROM, SlimKAT a OmniROM. Je niektorá z nich lepšia?

Dík.

ned 20.07.14 10:00
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Samsung Galaxy S4 Mini ROM
Těžko soudit, která je lepší, ale do Slimu bych určitě nešel, nemám s ním kladné zkušenosti ani u Nexusu S, ani u Nexusu 4. OmniROM jsem zkoušel taky na N4 a dost mě zklamaly minimální možnosti úpravy vzhledu systému (např. Status Bar, Nav Bar atd.) - celkově šlo o slušnou romku s relativně dobrým výkonem, ale daní bylo minimum možností customizace. Liquid jsem měl (na N4) a byl jsem docela spokojený, ale výdrž nebyla myslím moc dobrá a byl problém s uspáváním displeje. Jako jednu z nejlepších na Nexus S i Nexus 4 bych označil CarbonROM - skvělá romka co do výkonu, stability a i možností nastavení...takový stabilní mix všeho možného, co si člověk může přát, třešničkou na dortu byla slušná výdrž a taky solidní výkon (v kombinaci se solidním kernelem to mohlo být ještě o chlup lepší), takže pokud je Carbon ROM i na S4 mini, určitě zkus.

Jako alternativu CM (který podle mě stojí všeobecně za prd) bych doporučil AOKP - již umí Theme Chooser (nastavíš jiný vzhled systému), je ale více podobný AOSP a přidává jen něco navíc, je odlehčen od bloatwaru CM a přebral v posledních verzích i pár věci od Paranoidu nebo PacManu.

P.S.: Vycházím pouze ze zkušeností s custom romkama na Nexus zařízeních, na G2-ce zatím žádnou nemám, navíc sám víš, že je to velice individuální podle zařízení, tudíž můj příspěvek ber spíš jako tipy :)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 21.07.14 15:16
Profil Twitter
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Díky ti. ;) Síce som iné ROMky neskúšal, ale dám na teba a ostanem pri tom Carbone. Zatial beží ozaj výborne a páči sa mi aj nastaviteľnosť. Ak by náhodou začala haprovať, tak prejdem na Liquid, ten sa mi zdá zo zvyšnej trojice najschopnejší. Čisté AOKP a AOSP som zatiaľ na S4 Mini nevidel (možno som len prehliadol? ^^).

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 21.07.14 19:25
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Asi jsi AOKP jen přehlédl ;)...je však jen nightly verze

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[ Post made via Android ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 21.07.14 21:37
Profil Twitter
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina